• Informacje na temat:

  bednarek brytyjski x-factor

Artykuły na temat: bednarek brytyjski x-factor
 • Kamil Bednarek w brytyjskim "X Factor"!

  Podczas wywiadu z Tatianą Okupnik Kuba Wojewódzki ujawnił, że Kamil Bednarek przeszedł wstępne castingi do dziewiątej serii brytyjskiego "X Factor"!

 • "X Factor" po raz drugi. Rozmowa z reżyserem show!

  Dlaczego Maja Sablewska była najsłabszym ogniwem jury, co wniosła Tatiana Okupnik, czy Kamil Bednarek okaże się koniem trojańskim i czy druga edycja będzie stała na wyższym poziomie - o tym wszystkim opowiedział nam Wojciech Iwański, reżyser programu "X Factor".

 • Kamil Bednarek prostuje

  Sporo zamieszania wprowadził Kuba Wojewódzki, który w swoim programie ujawnił, że Kamil Bednarek przeszedł wstępne castingi do brytyjskiego "X Factora".

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • MTV EMA w Warszawie: Galę poprowadzą Patricia Kazadi i Torres

  W środę (30 października) po raz pierwszy w Polsce odbędzie się gala MTV EMA Pre-Party, na której wystąpią wszyscy nominowani do nagrody dla najlepszego polskiego wykonawcy. Gwiazdą będzie brytyjski raper Dizzee Rascal.

 • Michał Wiśniewski debiutuje bardzo nisko

  Oficjalnej Liście Sprzedaży. Najwyższą nowością w tym tygodniu jest album brytyjskiego boysbandu One Direction zatytułowany "Midnight Memories". Płyta Harry'ego Stylesa i spółki zadebiutowała na wysokim 2. miejscu OLiS. Natomiast na szczycie notowania znalazł się album dowodzonej przez Kamila Bednarka grupy Bednarek zatytułowany "Jestem..." (awans z 4. miejsca). Do pierwszej trójki wskoczył również...

 • Sylwester 2015: Jak gwiazdy żegnają rok?

  ...finaliści programów "Mam talent" oraz "X Factor": Marta Podulka , Michał Szpak , Sabina Jeszka , Paweł Binkiewicz oraz Natalia Cepelik . Wieczór poprowadzą prezenterzy TVN: Magda Mołek , Patricia(...) roku po raz pierwszy gościć będzie Sylwestrową Moc Przebojów - impreza Polsatu przenosi się z Gdyni. Na scenie pojawią się m.in. Bajm , Kayah, Kamil Bednarek , Enej , Urszula , Blue Cafe...

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  ...i wokalistkę Anię Kłys (znaną z programu "X Factor"). Za aranżacje odpowiadali Krzysztof Herdzin, Tomasz Szymuś i wspomniany Artur Lesicki. Edyta Górniak - "My" (14 lutego) Walentynkowy prezent dla swoich...