• Informacje na temat:

  będzie ojcem

Artykuły na temat: będzie ojcem
 • "Ojciec": Życie rodzinne

  ..."Ojciec", film Kristiny Grozevy i Petara Valchanova, zwycięzca ubiegłorocznego festiwalu w Karlowych Warach, mówi o skomplikowanej więzi zaciskającej się między ojcem i synem po śmierci bliskiej osoby. To kino szczere, osobiste, proponujące tragikomiczne spojrzenie na porządek żałoby.

 • Borys Szyc został ojcem

  Choć sytuacja w jakiej znajduje się teraz świat wywołana wybuchem epidemii COVID-19 nie napawa optymizmem, to jednak nadal zdarza się na świecie wiele chwil radości. Pierwszy dzień wiosny daje nadzieję na to, że niedługo będzie lepiej, ale dla Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej 21 marca nabrał teraz zupełnie innego znaczenia. Otóż, tego dnia urodził się ich synek - Henryk.

 • ​Jude Law będzie ojcem po raz szósty!

  Jude Law po raz szósty zostanie ojcem. Żona aktora Phillipa Coan spodziewa się dziecka. Hollywoodzki gwiazdor i jego o 13 lat młodsza ukochana pobrali się w zeszłym roku.

 • Gromee znów będzie ojcem. Sara Chmiel w ciąży

  Gromee i jego żona, wokalistka grupy Łzy Sara Chmiel, w swoich mediach społecznościowych poinformowali, że ponownie zostaną rodzicami.

 • Syn Denzela Washingtona ukrywał przed ojcem swoje aktorskie aspiracje

  Początkowo próbował swoich sił w futbolu amerykańskich. Najpierw podczas studiów, później na poziomie zawodowym w niszowej lidze UFL oraz w Niemczech. Gdy w 2013 r. zerwał ścięgno Achillesa, wiedział, że jego dni w sporcie są policzone. Postanowił więc spełnić swoje marzenie o aktorstwie. Marzenie, o którym bał się mówić głośno, bo wiedział, że zawsze będzie porównywany ze swoim ojcem, którym...

 • James Blunt dla poważnie chorego ojca. Posłuchaj "Monsters"

  ...tylko ojcem. Jest też moim przyjacielem, kocham go" - dodał jeszcze piosenkarz.  "Nie jesteś moim ojcem, ja nie jestem twoim synem / jesteśmy dwoma dorosłymi mężczyznami, którzy się żegnają" - śpiewa w refrenie Blunt. "Będziesz czuł moją dłoń na swoim ramieniu / Niech nie będzie ciemności w twoim sercu" - zwraca się do ojca ( sprawdź pełny tekst utworu ). Fani muzyka są wzruszeni. "Jestem...

 • Marcin Mroczek znów będzie ojcem

  Marcin Mroczek, znany z serialu "M jak miłość", pochwalił się, że ponownie zostanie ojcem. Kilka dni temu opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym można zauważyć ciążowy brzuszek jego żony.

 • Riedel 4 Riedel w Krakowie: Syn dla ojca

  ...przekonać się jaką moc mają na żywo ponadczasowe przeboje, jak "Whisky", "List do M." czy "Wehikuł czasu". 5 maja w ICE Kraków odbędzie się kolejny koncert pod szyldem "Riedel 4 Riedel. Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu". Twórczość wokalisty grupy Dżem przypomni jego syn, Sebastian Riedel ze swoim zespołem Cree . Na scenie towarzyszyć muzykom będzie orkiestra kameralna Tomka Szymusia...

 • Rafał Maślak został ojcem

  Od tej pory w życiu Rafała Maślaka nic już nie będzie takie samo! Mister Polski 2014 właśnie powitał na świecie swoje pierwsze dziecko! O tym, że szczęśliwi rodzice nie mogli doczekać się tej chwili, świadczyły liczne zdjęcia i posty zamieszczane w mediach społecznościowych, w których wspominali, że najchętniej już powitaliby Maksymiliana na świecie. Ich marzenie właśnie się spełniło...

 • Judas Priest: Richie Faulkner został ojcem. George Lynch z Lynch Mob dziadkiem dziewczynki

  Znany z metalowej grupy Judas Priest Richie Faulkner po raz pierwszy został ojcem. Matką dziewczynki jest Mariah Lynch, córka George'a Lyncha, byłego gitarzysty amerykańskiego zespołu Dokken.

Zdjęcia na temat: będzie ojcem
Wideo na temat: będzie ojcem
 • Jakim ojcem będzie Radosław Majdan?

  Radosław Majdan skończył 48 lat. Swoje urodziny spędził w gronie najbliższych. Wraz ze swoją żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan spodziewają się dziecka. O tremie związanej z oczekiwaniem na narodziny syna, opowiedzieli w programie „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Ojciec Mateusz": Zwiastun 16. sezonu

  To będzie wyjątkowa gorąca i emocjonująca jesień! Twórcy serialu obiecują, że z „Ojcem Mateuszem” nie da się nudzić. Dowód? Obejrzyjcie zwiastun najnowszej serii. Premiera serialu już 1 września o 20.30 w Jedynce.

 • Przyjaciółki w szoku! Jerzy jest ojcem Ingi!

  Jerzy (Mariusz Bonaszewski) będzie miał dla Ingi (Małgorzata Socha) wspaniały prezent urodzinowy. Okaże się nim być piękna suknia. Niestety, Inga wciąż nie może sobie emocjonalnie poradzić z powrotem ojca, a każde spotkanie z nim jest pretekstem do płaczu. - Myślałeś, że nadrobisz dwadzieścia lat jedną sukienką?! Nazajutrz wieczorem, na przyjęciu urodzinowym Gruszewskiej, wszyscy będą bawić się

Dyskusje na temat: będzie ojcem