• Informacje na temat:

  beksiński tomasz

Artykuły na temat: beksiński tomasz
 • 20. rocznica śmierci Tomasza Beksińskiego: Dlaczego pan jest taki wesoły?

  Syn znanego malarza, Zdzisława Beksińskiego, od lat młodości fascynował się dwiema rzeczami: muzyką i własną śmiercią. W Wigilię 1999 roku Tomasz Beksiński popełnił samobójstwo.

 • Anja Orthodox pamięci Tomasza Beksińskiego ("W teatrze cieni")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "W teatrze cieni" Anji Orthodox do singla dedykowanemu jej najbliższemu przyjacielowi - tragicznie zmarłemu w 1999 r. Tomaszowi Beksińskiemu.

 • "Tomasz Beksiński - In Memoriam"

  ...2 lutego ukaże się wydawnictwo "Tomasz Beksiński - In Memoriam" z utworami, które lubił i grał w Programie 3 ten niezapomniany dziennikarz muzyczny i tłumacz.

 • "Ostatnia Rodzina": Film o Beksińskich tydzień wcześniej!

  ..."Ostatnia Rodzina", film opowiadający o losach słynnej rodziny Beksińskich, wejdzie do polskich kin o tydzień wcześniej niż planowano. Widzowie będą mogli oglądać tę produkcję od 30 września 2016 roku.

 • OME: Pamięci Tomka Beksińskiego

  ...17 października ukaże się płyta, która powstała w wyniku współpracy grupy OMNI i Macieja Januszko z zespołu Mech. Album zatytułowany "tOMEk Beksiński", sygnowany nazwą OME, zawierać będzie 10 kompozycji, w tym osiem do tekstów Tomka Beksińskiego.

 • Oto Beksińscy! Metamorfozy Seweryna i Ogrodnika

  Dwa tygodnie temu padł pierwszy klaps na planie "Ostatniej Rodziny" - filmu o rodzinie Beksińskich. Dziś możemy już pokazać, jak w tytułowych rolach prezentują się jego gwiazdy. Przemiana Andrzeja Seweryna w genialnego malarza Zdzisława Beksińskiego i Dawida Ogrodnika w jego syna Tomasza - kultowego dziennikarza muzycznego i tłumacza, to jedne z najbardziej zdumiewających metamorfoz w polskim...

 • "Ostatnia rodzina": Tak wygląda rodzina Beksińskich

  ...24 grudnia 2015 roku przypada 16. rocznica śmierci Tomasza Beksińskiego – kultowego dziennikarza muzycznego i tłumacza, mającego duży wpływ na rozwój popkultury w Polsce, m.in. poprzez promowanie takich zespołów jak Marillion, Ultravox czy King Crimson oraz tłumaczenie filmów o Jamesie Bondzie i cyklu Monty Pythona.

 • "Ostatnia rodzina": Beksińscy na ekranie

  W piątek, 25 września, w warszawskim kinie Atlantic odbędzie się konferencja prasowa z okazji rozpoczęcia zdjęć do filmu "Ostatnia rodzina" Jana P. Matuszyńskiego z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach Zdzisława i Tomka Beksińskich.

 • "Ostatnia Rodzina": Rozpoczynają się zdjęcia do filmu o Beksińskich

  W poniedziałek, 28 września, rozpoczynają się zdjęcia do filmu "Ostatnia Rodzina" Jana Matuszyńskiego o Zdzisławie i Tomaszu Beksińskich. W rolach głównych zobaczymy Andrzeja Seweryna i Dawida Ogrodnika. Premiera filmu jest planowana jesienią 2016 roku.

 • "Ostatnia Rodzina": Film o Beksińskich trafi do kin 7 października 2016

  Znana jest już data kinowej premiery "Ostatniej Rodziny" - filmu o rodzinie Beksińskich. Obraz w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego, twórcy nagradzanego na całym świecie dokumentu "Deep Love", wejdzie na ekrany 7 października 2016.

Wideo na temat: beksiński tomasz
 • . Świetnie wypadł także Dawid Ogrodnik w roli Tomasza Beksińskiego. - Jestem wdzięczny ekipie, że znosiła dzielnie moje zachowanie i mnie nie hamowała - powiedział aktor.(...)27 września 2016 roku w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Ostatnia Rodzina". Debiut fabularny Jana P. Matuszyńskiego opowiada o losach słynnej rodziny Beksińskich. Film jeszcze nie

 • Dawid Ogrodnik: Mam wakacje

  Dawid Ogrodnik jest gościem odbywającego się w Krakowie festiwalu Netia Off Camera. Film "Ostatnia Rodzina", w którym wcielił się w rolę Tomasza Beksińskiego, startuje w Konkursie Głównym imprezy. W rozmowie z Anną Zając aktor ujawnił, że usnął na jednej z konkursowych projekcji; opowiedział, w jaki sposób zdobywa kolejne role oraz zdradził, że jest akurat w trakcie... wakacji.