• Informacje na temat:

  belgijska piosenkarka

Artykuły na temat: belgijska piosenkarka
 • Nie żyje Maurane. Belgijska gwiazda miała 57 lat

  Belgijska piosenkarka Maurane zmarła w wieku 57 lat. Śmierć nastąpiła krótko po ogłoszeniu powrotu na scenę po dwuletniej przerwie w karierze. W Belgii informacja o jej zgonie zajmuje we wtorek pierwsze miejsce na portalach informacyjnych.

 • Kate Ryan na Wakacyjnej Trasie Dwójki. Zobacz, jak się zmieniła

  Kate Ryan była jedną z gwiazd opolskiego koncertu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki "Lato, muzyka, zabawa" (25 sierpnia). Zobacz, jak teraz wygląda belgijska wokalistka.

 • Kate Ryan powraca. Zobacz teledysk "Gold" z Samem Feldtem

  Popularna szczególnie w pierwszej dekadzie XXI wieku belgijska wokalistka Kate Ryan przypomniała o sobie z teledyskiem do nowego singla "Gold".

 • Nie żyje France Gall. Miała 70 lat

  W niedzielę, 7 stycznia, w Paryżu zmarła francuska piosenkarka i zwyciężczyni konkursu Eurowizji 1965, France Gall. Miała 70 lat.

 • Selah Sue "Feel": Teledysk nakręcony na lotnisku

  Belgijska wokalistka Selah Sue zaprezentowała nakręcony na lotnisku w Brukseli teledysk do utworu "Feel".

 • "Miło, gdy ludzie śpiewają moje piosenki"

  Nazywa "królową muzyki dance" belgijska wokalistka Kate Ryan ma wielu fanów w Polsce. Nic więc dziwnego, że często gości w naszym kraju. Podczas ostatniej wizyty promowała album "Free" (premiera w czerwcu 2008 roku). Znalazła również czas, by porozmawiać z Emilią Chmielińską.

 • Holly Valance z Van Dammem?

  Jak wieść niesie, były wielki gwiazdor kina akcji Jean-Claude Van Damme ( "Replikant" ), planuje powrót do wysokobudżetowego kina. Belgijski karateka przygotowuje się do roli w obrazie "Uliczny wojownik 2". Być może u jego boku zobaczymy australijską seksbombę, piosenkarkę Holly Valance.

 • Madonna: Kolejny proces?

  Madonna znów wpadła w tarapaty po kolejnym już w tym roku oskarżeniu o bezprawne wykorzystanie cudzego dzieła. Piosenkarka niedawno przegrała sprawę w belgijskim sądzie, gdzie uznano ją winną złamania prawa autorskiego. Teraz o kradzież oskarżył ją niejaki Dominic King.

 • Polska lista: Gotye przed Adele. Górniak wysoko

  Australijsko-belgijski muzyk Gotye utrzymał prowadzenie na polskiej liście bestsellerów płytowych z albumem "Making Mirrors".

 • Beyonce ma problem. Zobaczcie sami!

  Do internetu trafił film, na którym porównano fragmenty teledysku Beyonce do singla "Countdown" z wideo Anne Teresy De Keersmaeker. Jak donosi Aceshowbiz, belgijska choreografka oskarżyła amerykańska(...). Trochę to niegrzeczne, muszę przyznać" - zaznaczyła belgijska tancerka. "To bezczelne, że nawet nie próbowali tego ukryć. Wydaje im się, że mogą to robić, bo jest to powszechnie znane" - powiedziała...