• Informacje na temat:

  bell

Artykuły na temat: bell
 • Bell Witch: wspólny materiał z Aerial Ruin

  Sludge / doommetalowy duet Bell Witch z USA przygotował nową płytę we współpracy z folkowym projektem Aerial Ruin.

 • "Gloria Bell" : Jeszcze raz

  Bell" uwodzi - bez dwóch zdań, ale niestety nie ma szans ze swoim chilijskim pierwowzorem. Jeśli pamięta się choć odrobinę zjawiskową Paulinę Garcię, naprawdę trudno dać się porwać Julienne Moore(...) samą w sobie. W przypadku Pani Bell ma się wrażenie, że każdy gest jest odrobinę sztuczny i odegrany. No może oprócz ostatniej sceny tańca, gdzie nareszcie coś pęka. 6/10 "Gloria Bell" , reż...

 • Bell Witch trzykrotnie w Polsce

  Pochodzący z Seattle duet Bell Witch zagra w kwietniu 2018 roku trzy koncerty w naszym kraju.

 • "Gloria Bell": Słodko-gorzki portret współczesnej kobiety

  Ujmująca, szczera, słodko-gorzka opowieść o kobiecie, która stara się czerpać z życia pełnymi garściami, chociaż czasem mocno daje jej ono w kość - "Gloria Bell" z rewelacyjną Julianne Moore w kinach już 24 maja!

 • ​Bell Witch: Nowa płyta "Mirror Reaper"

  Doommetalowy duet Bell Witch z USA wyda w październiku trzeci album.

 • Pink Floyd: 25 lat płyty "The Division Bell"

  ...28 marca 1994 roku grupa Pink Floyd wydała ostatnią studyjną płytę z udziałem klawiszowca Ricka Wrighta - "The Division Bell". Niewykorzystany podczas tej sesji materiał trafił później na pożegnalny album "The Endless River" (2014).

 • Kristen Bell o "Złych mamuśkach 2"

  ..."Macierzyństwo to niezwykle stresujący okres. Nasz film pokazuje to, o czym mówi się zbyt rzadko na głos" - przekonuje Kristen Bell, która w sequelu "Złych mamusiek" ponownie wciela się w Kiki.

 • Kristen Bell w "Herosach"

  Kristen Bell dołączyła do obsady drugiej serii "Heroes"! Aktorka znana dotychczas głównie z roli Veroniki Mars ma wystąpić w kilkunastu epizodach.

 • Kristen Bell: Głos plotkary

  Z okazji 35. urodzin przypominamy dotychczasowe ekranowe dokonania Kristen Bell, znanej przede wszystkim jako serialowo-filmowa Weronika Mars. Niewiele osób wie, że to właśnie jej głosem przemawiały tytułowa "Plotkara" i Anna z animacji "Kraina lodu".

 • Pomysły Andy'ego Bella

  Andy Bell, wokalista legendarnej w latach 80. grupy Erasure, ujawnił niedawno, że swe 40. urodziny chce uczcić w dość szczególny sposób. Ma zamiar nagrać solowy album, na którym znalazłyby się same covery, czyli przeróbki nagrań z repertuaru innych wykonawców. Wcześniej jednak ukaże się nowy album Erasure.

Zdjęcia na temat: bell
Wideo na temat: bell
 • Kristen Bell: Głos plotkary

  Z okazji 35. urodzin przypominamy dotychczasowe ekranowe dokonania Kristen Bell, znanej przede wszystkim jako serialowo-filmowa Weronika Mars. Niewiele osób wie, że to właśnie jej głosem przemawiały tytułowa "Plotkara" i Anna z animacji "Kraina lodu".

 • Kristen Bell o filmie "Złe mamuśki 2"

  Panuje powszechne przekonanie, że gdy kobieta zostaje matką, staje się rozważną, ułożoną osobą, która musi świecić przykładem, nie może więcej przeklinać ani wyrażać negatywnych emocji. A tak przecież nie jest. Ludzie zawsze będą ludźmi, to chyba oczywiste" - mówi Kristen Bell, jedna z bohaterek filmu "Złe mamuśki 2/ Jak przetrwać święta". "Prawda jest taka, że macierzyństwo to niezwykle

Dyskusje na temat: bell