• Informacje na temat:

  bell kristen

Artykuły na temat: bell kristen
 • Kristen Bell o "Złych mamuśkach 2"

  ..."Macierzyństwo to niezwykle stresujący okres. Nasz film pokazuje to, o czym mówi się zbyt rzadko na głos" - przekonuje Kristen Bell, która w sequelu "Złych mamusiek" ponownie wciela się w Kiki.

 • Kristen Bell w "Herosach"

  Kristen Bell dołączyła do obsady drugiej serii "Heroes"! Aktorka znana dotychczas głównie z roli Veroniki Mars ma wystąpić w kilkunastu epizodach.

 • Kristen Bell: Głos plotkary

  Z okazji 35. urodzin przypominamy dotychczasowe ekranowe dokonania Kristen Bell, znanej przede wszystkim jako serialowo-filmowa Weronika Mars. Niewiele osób wie, że to właśnie jej głosem przemawiały tytułowa "Plotkara" i Anna z animacji "Kraina lodu".

 • Kristen Bell: Wpadka na premierze filmu

  Aktorce Kristen Bell przytrafiła się wpadka podczas premiery filmu "Veronica Mars". Niespodziewany podmuch wiatru wyeksponował bieliznę gwiazdy.

 • Kristen Bell: W ciąży w scenach seksu

  Kristen Bell ujawniła, że w trakcie realizacji scen seksu w serialu "Kłamstwa na sprzedaż", była w ciąży.

 • Kristen Stewart: O niej się mówi

  O Kristen Stewart jest ostatnio bardzo głośno. Z jednej strony wszyscy mówią o świetnej roli młodej aktorki w filmie "W drodze", będącym adaptacją legendarnej powieści Jacka Kerouaca.

 • Kristen Stewart: Romanse i skandale

  Mało kto może pochwalić się tak imponującym bilansem dokonań w ciągu jednego roku. Poczynając od listopada 2011, Kristen Stewart zagrała w filmie, który okazał się ogromnym kasowym sukcesem; przestała ukrywać swój wieloletni związek z ekranowym partnerem; zagrała w kolejnym kinowym przeboju; wdała się w skandalizujący romans; zerwała ze swoim chłopakiem, a następnie do niego wróciła.

 • Fragmenty "Przed świtem": Bella w ciąży

  ...zwiastuna - jeszcze w tym tygodniu. - zapowiada polski dystrybutor, Monolith. Akcja "Sagi 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1" rozpocznie się od pięknego ślubu i hucznym weselu, po którym Bella (Kristen(...)W opublikowanym już zwiastunie teaserowym "Sagi 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1" widzowie mieli okazję obejrzeć fragmenty ślubu Edwarda i Belli, jak również pełną namiętności noc poślubną bohaterów...

 • Weronika Mars powraca w wielkim stylu

  Jako nastolatka Kristen Bell czuła się w szkolnych murach bardzo dobrze - w przeciwieństwie do większości jej rówieśników...

 • Kto zostanie gwiazdą klubu?

  W muzycznej superprodukcji "Burlesque" rywalką Christiny Aguilery będzie Kristen Bell, znana z ról w "Herosach" i w "Weronice Mars".

Zdjęcia na temat: bell kristen
Wideo na temat: bell kristen
 • Kristen Bell: Głos plotkary

  Z okazji 35. urodzin przypominamy dotychczasowe ekranowe dokonania Kristen Bell, znanej przede wszystkim jako serialowo-filmowa Weronika Mars. Niewiele osób wie, że to właśnie jej głosem przemawiały tytułowa "Plotkara" i Anna z animacji "Kraina lodu".

 • Kristen Bell o filmie "Złe mamuśki 2"

  Panuje powszechne przekonanie, że gdy kobieta zostaje matką, staje się rozważną, ułożoną osobą, która musi świecić przykładem, nie może więcej przeklinać ani wyrażać negatywnych emocji. A tak przecież nie jest. Ludzie zawsze będą ludźmi, to chyba oczywiste" - mówi Kristen Bell, jedna z bohaterek filmu "Złe mamuśki 2/ Jak przetrwać święta". "Prawda jest taka, że macierzyństwo to niezwykle

 • "Plotkara"

  Młodzieżowy stworzony przez Josha Schwartza i Stephanie Savage na podstawie serii książek Cecily von Ziegesar o tym samym tytule. Narratorem w serialu jest bloggerka Plotkara (głos Kristen Bell) o nieznanej tożsamości, która opisuje skandaliczne życie uczniów prywatnej szkoły na Upper East Side w Nowym Jorku.

Dyskusje na temat: bell kristen