• Informacje na temat:

  bellucci mg

Artykuły na temat: bellucci mg
 • Córka Moniki Bellucci robi karierę w modelingu

  Monica Bellucci od lat i przez kilka pokoleń fanów uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej uroda zachwyca, talent aktorski zniewala - nic więc dziwnego w tym, że wiele osób uznają ją za ikonę kobiecości i stylu. Okazuje się, że jej córka - Deva Cassel odziedziczyła to, co najlepsze po mamie. A ostatnio światowe media obiegła informacja o tym, że 15-latka rozpoczęła karierę...

 • Monica Bellucci na wybiegu

  Włoska aktorka i modelka Monica Bellucci wzięła udział w pokazie mody męskiej Dolce & Gabbana wiosna/lato 2019, który odbył się w sobotę po południu na Milan Fashion Week. Bellucci otworzyła pokaz.

 • Monica Bellucci: Wiek jest rzeczą względną

  Choć 30 września Monika Bellucci skończy 55 lat, to absolutnie nie wygląda na swój wiek. Zwłaszcza że niedawno zdecydowała się nową fryzurę - dodającego jej młodzieńczości boba. Co ciekawe, w pełni dorosłą osobą aktorka poczuła się dopiero 15 lat temu, gdy została matką.

 • Monica Bellucci zagra Tinę Modotti

  Monica Bellucci zagra włoską fotografkę Tinę Modotti w sześcioodcinkowym serialu “Radical Eye: The Life and Times of Tina Modotti". Reżyserem produkcji będzie Edoardo de Angelis ("Nierozłączne").

 • Monica Bellucci gospodynią w Cannes

  Włoska aktorka Monica Bellucci poprowadzi galę otwarcia i zamknięcia tegorocznego festiwalu w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Monica Bellucci chce zagrać u Pawlikowskiego

  Uchodząca za ideał kobiecości, ikona kina Monica Bellucci niedawno oglądała "Zimną wojnę" i jest zachwycona tym filmem. Gotowa byłaby zagrać w kolejnym obrazie Pawła Pawlikowskiego, bo lubi pracować z reżyserami, przy których czuje, że się rozwija.

 • Monica Bellucci wybranką Emira Kusturicy

  Wielki powrót Emira Kusturicy - jednego z najważniejszych twórców europejskiego kina. Pierwszy od blisko dekady film fabularny reżysera to porywająca historia miłosna ze zjawiskową Monicą Bellucci.

 • Monica Bellucci uwodzi dojrzałością

  Podobno kiedy kobieta osiąga pewien wiek, nie ma dla niej ról ponętnych, uwodzicielskich kobiet. Monica Bellucci zdaje się temu przeczyć - jako dojrzała kobieta uwiodła Bonda. Jesienią zobaczymy aktorkę w filmie "Na mlecznej drodze", nominowanym do weneckich Złotych Lwów.

 • Monica Bellucci singielką

  ..."Jakie to dziwne, jestem singielką" - to wyznanie Moniki Bellucci trafiło na okładkę najnowszego włoskiego wydania pisma "Vanity Fair". Gwiazda kina, po separacji z mężem aktorem Vincentem Casselem, opowiedziała w wywiadzie o swej nowej sytuacji życiowej.

 • Romans Moniki Bellucci?

  Czy związek Moniki Bellucci z 57-letnim azerskim magnatem Telmanem Ismailowem był przyczyną jej separacji z mężem, francuskim aktorem Vincentem Casselem? Biznesmen i aktorka znają się od 4 lat.

Zdjęcia na temat: bellucci mg
Wideo na temat: bellucci mg
Dyskusje na temat: bellucci mg