• Informacje na temat:

  belmondo żona

Artykuły na temat: belmondo żona
 • Rozwiódł się na starość

  Słynny francuski aktor, Jean-Paul Belmondo, mimo że ma już 75 lat postanowił rozwieść się ze swoją, o 32 lata młodszą, żoną.

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • ...w świętym mieście Lourdes – "po upojnej nocy z szampanem i ostrygami"! 81-letni dziś Jean-Paul Belmondo w wieku 70 lat zo­stał ojcem po raz czwar­ty. Jego druga żona, Natty, uro­dzi­ła w 2003 roku(...). Mi­cha­el Do­uglas (70 l.) po raz ko­lej­ny zo­stał szczę­śli­wym ojcem, gdy miał 58 lat. Jego młodsza żona, ak­tor­ka Ca­the­ri­ne Ze­ta-Jo­nes uro­dzi­ła wtedy ich dru­gie dziec­ko, córkę...

 • Belmondo nagrodzony w Cannes

  Jean-Paul Belmondo, legenda francuskiego kina, został we wtorek, 17 maja, uhonorowany Złotą Palmą za całokształt twórczości. Nagrodę wręczono mu podczas uroczystej gali na festiwalu filmowym w Cannes.

 • On jest młodszy, a ona starsza

  Andrzej Łapicki i jego żona Kamila. Ashton Kutcher i Demi Moore. Co łączy te pary? Nie tylko panowie wybierają na towarzyszki życia znacznie młodsze od siebie partnerki, coraz częściej w ich ślady idą też panie. I prawie nikogo to już dziś nie szokuje.

 • Francuska legenda w Krakowie

  W ramach 2. edycji Off Plus Camera Kraków gościł legendę francuskiego kina - Annę Karinę. Byłą żonę i muzę Jeana-Luca Godarda. Aktorka i reżyserka uczestniczyła w poniedziałek w dyskusji na temat twórczości autora "Do utraty tchu".

 • Costello: Człowiek z kulą w głowie

  "Zemsta" - najnowszy film azjatyckiego mistrza kina akcji Johnny'ego To z główną rolą Johnny'ego Hallydaya - to mistrzostwo filmowego kiczu. I arcydzieło ekranowej autoparodii.

 • Alain Delon kończy 70 lat

  Alain Delon, jeden z najbardziej znanych francuskich aktorów filmowych, skończy we wtorek, 8 listopada, 70 lat. Wystąpił w ponad 80 filmach, m.in. "Lamparcie" oraz "Rocco i jego bracia" Luchino Viscontiego, "Zaćmieniu" Michelangelo Antonioniego, "Miłość Swanna" Volkera Schloendorffa.

 • Claudia Cardinale: 65. urodziny

  Claudia Cardinale, włoska aktorka filmowa, obchodzi w czwartek, 15 kwietnia, 65. urodziny. Podobnie jak Sofia Loren, Brigitte Bardot i Gina Lollobrigida, uważna jest za symbol europejskiego kina lat 60. W roku 2002 na berlińskim festiwalu otrzymała honorowego Złotego Niedźwiedzia za całokształt twórczości.

 • Angelina jest skromna i pracowita

  Daniel Olbrychski jest jednym z nielicznych polskich aktorów o międzynarodowej sławie. Przyjaźni się z Nikitą Michałkowem, grał u boku największych gwiazd, a teraz, po skończonych zdjęciach do "Salt", w którym partneruje mu Angelina Jolie, przyjął rolę w serial u "Czas honoru".

Wideo na temat: belmondo żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…