• Informacje na temat:

  ben 10

Artykuły na temat: ben 10
 • Ben Affleck i Matt Damon: Turniej pokera i koronawirus

  Znany aktorski duet przyjaciół, Ben Affleck i Matt Damon, zorganizowali w Internecie turniej pokera dla swoich równie sławnych kolegów. Pieniądze, które zebrali dzięki tej inicjatywie - 1,75 mln dolarów, przekazali na rzecz walki z koronawirusem.

 • Ben Affleck: W szponach nałogu

  Ben Affleck od młodości marzył o karierze filmowej. Na podbój Hollywood wyruszył ze swoim szkolnym kolegą Mattem Damonem. I udało się! W 1998 roku obaj zdobyli Oscara za scenariusz do filmu "Buntownik z wyboru". Ben Affleck miał wtedy niespełna 26 lat. Zdobył Hollywood i stał się gwiazdorem. Była sława, pieniądze oraz nowe propozycje pracy. I był alkohol. Już wcześniej obaj zdobywcy Oscara nie...

 • Ben Stiller: Ma polsko-żydowskie korzenie

  Jaki ojciec, taki syn - to powiedzenie doskonale odnosi się do rodziny Stillerów. Słynny aktor komediowy Ben Stiller jest synem legendarnego komika, Jerryego Stillera i od najmłodszych lat rozśmieszał ludzi. Gwiazdor 30 listopada kończy 54 lata.

 • Ben Foster: Łatwopalny temperament

  ..."Miałem wiele szczęścia w życiu" - przekonuje Ben Foster, którego możemy oglądać w polskich kinach w thrillerze "Aż do piekła". - "Czuję, że należę do kasty uprzywilejowanych. Kibicuję każdemu, kto mimo tego że mu nie wychodzi i tak nie traci marzeń, dąży do celu".

 • Ben Howard wraca do Polski. Wystąpi w Warszawie

  Ben Howard ponownie wystąpi w Polsce. Brytyjski artysta zagra 8 czerwca w warszawskiej Stodole.

 • Jennifer Garner i Ben Affleck rozwodzą się!

  To już pewne - Jennifer Garner i Ben Affleck rozwodzą się. Para złożyła właśnie w sądzie dokumenty rozwodowe.

 • "Ben-Hur": Kulisy wyścigu rydwanów

  Słynna scena wyścigu kwadryg z klasycznego filmu Williama Wylera "Ben-Hur" (1959) z Charltonem Hestonem, znana jest wszystkim kinomanom. Już 19 sierpnia będą oni mieli możliwość porównania jej z nową wersją "Ben-Hura", w reżyserii Timura Bekmambetova ("Straż nocna").

 • Ben Kingsley u Polańskiego

  Roman Polański ( "Pianista" , "Lokator" ), który niebawem rozpoczyna zdjęcia do filmu, będącego adaptacją powieści angielskiego pisarza Charlesa Dickensa "Oliver Twist", zgromadził już całą obsadę swej nowej produkcji. Tytułową rolę zagra 10-letni angielski chłopiec Barney Clark, z kolei Ben Kingsley ( "Sexy Beast" ) wcieli się w postać Fagina.

 • "Ben-Hur" : Festiwal ładnych aktorów

  ...- Zróbmy jakiś skandal! Dajmy im pretekst do gadania! - zachęca ukochaną na początku filmu tytułowy bohater. Ech, chciałoby się, żeby podobne chętki mieli twórcy "Ben-Hura". Niestety, najnowsza adaptacja powieści Lewa Wallace’a jest nijaka. Ma swoje dobre i złe strony: zgłębiono w niej łączące narody relacje, za to zupełnie położono próby zindywidualizowania postaci. Historia szybko o tym filmie...

 • Ben Foster zagra Lance'a Armstronga?

  Ben Foster wcieli się w znanego rowerzystę Lanca Armstronga w filmie biograficznym o kontrowersyjnym cykliście. Obraz wyreżyseruje Stephen Frears.

Zdjęcia na temat: ben 10
Wideo na temat: ben 10
 • Ben Affleck miał romans z nianią?

  Ben Affleck i Jennifer Garner w dniu 10. rocznicy ślubu ogłosili światu rozstanie. Zagraniczne media doszukiwały się przyczyny rozwodu pary. Wśród nich znalazła się słabość gwiazdora do Jennifer Lopez oraz jego zamiłowanie do alkoholu i hazardu. Najnowsze doniesienia wskazują na romans aktora z... nianią. Do tej pory Affleck unikał komentowania plotek, jednak w sprawie rzekomej zdrady postanowił

 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozstali się!

  Jedna z najbardziej popularnych hollywoodzkich par rozwodzi się! Ben Affleck i Jennifer Garner w dniu 10. rocznicy ślubu ogłosili światu rozstanie. Zagraniczne media już w październiku 2014 donosiły o kryzysie w związku aktorów. Na początku czerwca Affleck wyprowadził się z domu. Powodem rozpadu małżeństwa jest zamiłowanie Bena do gry w kasynie, w którym spędzał zbyt dużo czasu. Para ma

Dyskusje na temat: ben 10