• Informacje na temat:

  ben affleck ap

Artykuły na temat: ben affleck ap
 • Ben Affleck i Matt Damon: Turniej pokera i koronawirus

  Znany aktorski duet przyjaciół, Ben Affleck i Matt Damon, zorganizowali w Internecie turniej pokera dla swoich równie sławnych kolegów. Pieniądze, które zebrali dzięki tej inicjatywie - 1,75 mln dolarów, przekazali na rzecz walki z koronawirusem.

 • Ben Affleck: Wygrał walkę z nałogiem dzięki byłej żonie

  Ben Affleck wyraźnie nie może pogodzić się z tym, że rozwiódł się z Jennifer Garner. Wspomina ją bowiem w każdym wywiadzie i nie szczędzi jej ciepłych słów. Teraz w rozmowie z magazynem "People" zdradził, że bardzo szanuje byłą żonę i zrobi wszystko, aby ich dzieci o tym wiedziały.

 • Ben Affleck na czarnej liście Harveya Weinsteina

  Utajnione do tej pory dokumenty sądowe wykorzystane w trakcie procesu Harveya Weinsteina zostały właśnie upublicznione. Wynika z nich między innymi, że znany hollywoodzki producent miał sporządzoną listę osób, które jego zdaniem rozmawiały z prasą o praktykach molestowania seksualnego, jakich się dopuszczał. Jedną z osób na tej liście jest Ben Affleck.

 • Ben Affleck o rozwodzie z Jennifer Garner: "Żałuję"

  Jeżeli Ben Affleck świadomie wykorzystuje swoją prywatną historię do promowania najnowszego filmu, to robi to naprawdę dobrze. Dlaczego? Produkcja, która już za chwilę będzie promowana, nosząca(...) z jego alkoholowymi perypetiami. Zdradza tajemnice, które od dawna nimi nie są. Dość powierzchownie jednak Ben Affleck obchodzi się z tematem abstynencji. Być może dlatego, że tajemnicą poliszynela...

 • Ben Affleck: W szponach nałogu

  Ben Affleck od młodości marzył o karierze filmowej. Na podbój Hollywood wyruszył ze swoim szkolnym kolegą Mattem Damonem. I udało się! W 1998 roku obaj zdobyli Oscara za scenariusz do filmu "Buntownik z wyboru". Ben Affleck miał wtedy niespełna 26 lat. Zdobył Hollywood i stał się gwiazdorem. Była sława, pieniądze oraz nowe propozycje pracy. I był alkohol. Już wcześniej obaj zdobywcy Oscara nie...

 • Ben Affleck bohaterem seksafery

  Kolejny seksualny skandal w Hollywood! W świetle oskarżeń Hilarie Burton utrzymującej, że Ben Affleck obmacywał ją, kiedy w 2003 roku prowadziła w MTV program "TRL", pojawiło się wideo, na którym widać, jak zdobywca Oscara za scenariusz "Buntownika z wyboru" dotyka inną gospodynię telewizyjnego show.

 • Ben Affleck znów na odwyku

  Ben Affleck wraca na odwyk. W tej sprawie zadziałała Jennifer Garner, którą zaniepokoiły medialne doniesienia.

 • Ben Affleck: Wyciął sceny seksu

  Ben Affleck przyznał, że wyciął wszystkie sceny seksu ze swojego nowego filmu "Nocne życie". Reżyser i aktor ujawnił, że nie był zadowolony ze swojej ekranowej prezencji.

 • Ben Affleck: Bardziej tradycyjny Batman

  ...​Ben Affleck w ostatnim wywiadzie obiecał fanom, że Batman, w którego się wciela, będzie teraz znacznie bliższy postaci, jaką znamy z komiksowego pierwowzoru.

 • Jennifer Garner i Ben Affleck rozwodzą się!

  To już pewne - Jennifer Garner i Ben Affleck rozwodzą się. Para złożyła właśnie w sądzie dokumenty rozwodowe.

Zdjęcia na temat: ben affleck ap
 • Ben Affleck
 • Ben Affleck, Jennifer Garner
 • Ben Affleck
Wideo na temat: ben affleck ap
 • Ben Affleck miał romans z nianią?

  Ben Affleck i Jennifer Garner w dniu 10. rocznicy ślubu ogłosili światu rozstanie. Zagraniczne media doszukiwały się przyczyny rozwodu pary. Wśród nich znalazła się słabość gwiazdora do Jennifer Lopez oraz jego zamiłowanie do alkoholu i hazardu. Najnowsze doniesienia wskazują na romans aktora z... nianią. Do tej pory Affleck unikał komentowania plotek, jednak w sprawie rzekomej zdrady postanowił

 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozstali się!

  Jedna z najbardziej popularnych hollywoodzkich par rozwodzi się! Ben Affleck i Jennifer Garner w dniu 10. rocznicy ślubu ogłosili światu rozstanie. Zagraniczne media już w październiku 2014 donosiły o kryzysie w związku aktorów. Na początku czerwca Affleck wyprowadził się z domu. Powodem rozpadu małżeństwa jest zamiłowanie Bena do gry w kasynie, w którym spędzał zbyt dużo czasu. Para ma

Dyskusje na temat: ben affleck ap