• Informacje na temat:

  ben affleck zagra batmana

Artykuły na temat: ben affleck zagra batmana
 • Ben Affleck zagra Batmana!

  Ben Affleck zagra Batmana w sequelu filmu "Człowiek ze stali". Na ekranie stanie naprzeciw Supermana (granego przez Henry'ego Cavila)

 • Ben Affleck: Batman po przejściach

  Kiedyś nadużywał alkoholu i miał słabość do kobiet. Dzisiaj jest oddanym mężem i ojcem, a w Hollywood liczą się z jego zdaniem. Ostatnio powierzono mu rolę kultowego Batmana!

 • Ben Affleck: W szponach nałogu

  Ben Affleck od młodości marzył o karierze filmowej. Na podbój Hollywood wyruszył ze swoim szkolnym kolegą Mattem Damonem. I udało się! W 1998 roku obaj zdobyli Oscara za scenariusz do filmu "Buntownik z wyboru". Ben Affleck miał wtedy niespełna 26 lat. Zdobył Hollywood i stał się gwiazdorem. Była sława, pieniądze oraz nowe propozycje pracy. I był alkohol. Już wcześniej obaj zdobywcy Oscara nie...

 • Matt Reeves o nowym "Batmanie"

  ...fanami. Zdanie można było interpretować na różne sposoby. Twitter reżysera został zalany pytaniami, co oznacza takie stwierdzenie i czy Affleck w ogóle zagra Batmana w przyszłym filmie. Reeves(...), nie będzie służył innym historiom. Będzie to historia Batmana". Scenariusz przygotowany przez Afflecka zakładał jako głównego antagonistę Deathstroke'a. Kandydatem do zagrania tej roli miał być...

 • Ben Affleck. Od Złotych Malin po Oscary

  Ben Affleck to z pewnością człowiek wielu talentów. W dodatku kilku zmarnowanych. 15 sierpnia amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i działacz społeczny obchodzi 45. urodziny.

 • Ben Affleck młodszy niż myślał

  Według medialnych doniesień, Ben Affleck był mocno zaskoczony złożoną mu propozycją zagrania Batmana, ponieważ był przekonany, że jest już za stary do roli superbohatera.

 • "Batman vs. Superman": Tak wygląda Batmobil

  Reżyser filmu "Batman vs. Superman" - Zack Snyder - podzielił się na Twitterze zdjęciem przedstawiającym pojazd Batmana. "Tak wygląda prawdziwy Batmobil" - napisał Snyder, odnosząc się do krążących w internecie nieoficjalnych zdjęć auta.

 • Batman czy Superman: Kto wygra?

  ...wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości". W Supermana ponownie wcieli się Henry Cavill, Batmana zagra z kolei Ben Affleck. W kostiumie Wonder Woman zobaczymy Gal Gadot, a Jesse Eisenberg będzie Lexem Luthorem. W filmie zobaczymy również znanych już z "Człowieka ze stali" Amy Adams (Lois Lane), Laurence'a Fishburne'a (Perry White) i Diane Lane (Martha Kent). Służącego Batmana...

 • "Batman vs. Superman": Wyciekł zwiastun superprodukcji

  ..."Batman vs. Superman" ma mieć premierę w marcu 2016 roku. Supermana zagra Henry Cavil , którego mogliśmy już oglądać w kostiumie superbohatera w filmie "Człowiek ze stali". W postać Batmana wcieli się Ben Affleck . "Ben zapewni interesującą przeciwwagę dla Supermana Henry'ego Cavila. Posiada talent, który pozwoli mu stworzyć wielowymiarowy portret mężczyzny mądrzejszego i starszego od Clarka...

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?