• Informacje na temat:

  ben savage

Artykuły na temat: ben savage
 • Kolejny odcinek - "to będzie bomba"!

  ..."Odcinek "Empire of the Son" będzie bardzo istotny dla całego sezonu. To nasz taki midsezon z potężnym cliffhangerem. Wszystko się w nim wyjaśni. Wątek Serena/Ben/Julliet położy was na łopatki (m.in(...) zostanie ujawniona. To będzie naprawdę coś! Nie spodziewaliście się tego od kilku sezonów oraz lat!" - obiecują twórcy serialu - Joshua Safran oraz Stephanie Savage. Emisja siedemnastego odcinka już...

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...: Poza prawem", "Bociany"). W rolach głównych wystąpią: Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max). Z kolei "Sex Education" to...

 • Nasty Savage powraca!

  Amerykańska thrashmetalowa formacja Nasty Savage, którą przed laty gościliśmy w Polsce na jednej z edycji imprezy "Metal Battle", postanowiła się reaktywować. Zespół nagrał również dwie nowe kompozycje, które trafią na przygotowywany album kompilacyjny. W tej chwili wiadomo jedynie, że jego wydawcą będzie wytwórnia Crook'd Records, zaś premiery można się spodziewać pod koniec roku.

 • EP-ka Nasty Savage

  Reaktywowana thrashmetalowa formacja Nasty Savage, która kilkanaście lat temu gościła w Polsce, wyda 18 lutego 2003 roku EP-kę "Wage Of Mayhem", na której znajdą się nagrania z wczesnych kaset demo. Materiał został oczywiście zarejestrowany na nowo, a jego wydawcą będzie wytwórnia Crook'd Records.

 • Nasty Savage: Płyta w marcu

  Reaktywowana kilka miesięcy temu amerykańska grupa Nasty Savage, którą kilkanaście lat temu gościliśmy w Polsce, wyda swoją nową płytę w marcu 2004 roku. Album będzie zatytułowany "Psycho Psycho". W Europie wyda go wytwórnia Metal Blade.

 • Six Feet Under: Bójcie się!

  Florydzka grupa Six Feet Under finalizuje właśnie produkcję nowego albumu.

 • "Walc z Bashirem" otworzy WFF

  Ponad 150 filmów pełnometrażowych - wśród nich obrazy Mike'a Leigh, Sidneya Lumeta, Wong Kar Waia i Takeshiego Kitano - obejrzy publiczność 24. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego (WMFF), który potrwa od 10 do 19 października. na inaugurację - animowany izraelski "Walc z Bashirem".