• Informacje na temat:

  ben stiller producent

Artykuły na temat: ben stiller producent
 • Ben Stiller: Ma polsko-żydowskie korzenie

  Jaki ojciec, taki syn - to powiedzenie doskonale odnosi się do rodziny Stillerów. Słynny aktor komediowy Ben Stiller jest synem legendarnego komika, Jerryego Stillera i od najmłodszych lat rozśmieszał ludzi. Gwiazdor 30 listopada kończy 54 lata.

 • Ben Stiller nie jest typem wesołka

  Aktor komediowy, pisarz, scenarzysta. Poczucie humoru Ben Stiller odziedziczył po ojcu Jerrym. Jednak prywatnie bohater takich filmów, jak "Poznaj mojego tatę" czy "Zoolander" nie jest typem wesołka.

 • Oscar Isaac zagra w nowym filmie Bena Stillera

  Kolejnym filmem, w jakim wystąpi Oscar Isaac będzie "London" - produkcja oparta na motywach opowiadania autorstwa jednego z najpopularniejszych skandynawskich twórców kryminałów Jo Nesbo. Film wyreżyseruje Ben Stiller, a scenariusz napisze Eric Roth, pięciokrotnie nominowany do Oscara scenarzysta takich filmów, jak "Forrest Gump" czy ostatnio "Narodziny gwiazdy".

 • Używany Ben Stiller

  Ben Stiller, amerykański aktor, scenarzysta, reżyser i producent ( "Poznaj mojego tatę" , "Sposób na blondynkę" , "Zoolander" , "Orbitowanie bez cukru") przygotowuje się do kolejnego projektu. Tym razem będzie to futurystyczna komedia s-f, zatytułowana "Used Guys".

 • Energetyczny Ben Stiller

  Fikcyjny drink energetyczny, który pojawia się w kolejnym filmie Bena Stillera "Tropical Thunder", ma szansę pojawić się poza ekranem.

 • Ben Stiller aktorem dramatycznym?

  Ben Stiller zastąpi Marka Ruffalo w filmie "Greenburg", który wyreżyseruje Noah Baumbach. Nominowany za scenariusz do "walki żywiołów" Baumbach, tym razem ponownie podejmie się roli zarówno scenarzysty, jak i reżysera.

 • Ben Stiller w świecie komiksu

  Ben Stiller zamierza zekranizować komiks "The Return of King Doug". Aktor będzie producentem filmu i zagra w nim główną rolę.

 • Ben Stiller reżyserem swojej żony

  Ben Stiller, znany z ról w komediach "Zoolander" czy "Poznaj moich rodziców" ma nowy pomysł. Postanowił być reżyserem i producentem wykonawczym serial u, którego główną bohaterką będzie jego żona Christine Taylor ( "Szkoła czarownic" ). Serial oparty będzie na prywatnym życiu Stillera i Taylor.

 • Ben Stiller i Cameron Diaz kłamią

  Ben Stiller ( "Genialny klan" ) i Cameron Diaz ( "Vanilla Sky" ) wystąpią w remake'u komedii "Billy kłamca" Johna Schlesingera z 1963 roku. Prace nad realizacją filmu trwają już od dłuższego czasu.

 • Ben Stiller walczy o siłownię

  Ben Stiller ( "Genialny klan" ), Vince Vaughn ( "Cela" ) i Christine Taylor ( "Od wesela do wesela" ) wystąpią w komedii "Underdogs". Film opowie o meczu w "zbijanego", który zdecyduje o losie niewielkiej siłowni. Obraz nakręci uznany twórca reklam, Rawson Thurber.