• Informacje na temat:

  ben stiller reżyser

Artykuły na temat: ben stiller reżyser
 • "Ucieczka z Dannemory": Od 7 grudnia w HBO

  ...niechętnie zgadza się pomóc Richardowi Mattowi w realizacji jego planu. Reżyserem produkcji jest zdobywca nagrody Emmy Ben Stiller, a autorami scenariusza są Brett Johnson ("Mad Men") i nominowany(...)Skazany za morderstwo Richard Matt (Benicio Del Toro) opracowuje plan ucieczki. W realizacji zamiarów pomaga mu Tilly Mitchell (Patricia Arquette) - pracująca żona i matka, która kieruje więzienną...

 • "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" : Z pustego i Ben Stiller nie naleje

  Co łączy trylogie "Hobbita" i "Nocy w muzeum"? Przerost efektów specjalnych nad scenariuszem i zbudowanie tego drugiego na bazie książek, w których materiału jest tyle, co na średni metraż.

 • Cameo Superstars

  ..., że włos się jeży na głowie, a mowa tu o naprawdę wielkich nazwiskach: David Bowie, Ian McKellen, Kate Winslet, Ben Stiller, Chris Martin, Daniel Radcliffe, Robert De Niro - by wymienić jedynie kilka(...)", polegający na próbach dostrzeżenia krótkich wizyt reżysera wewnątrz jego filmów. "Lost: Zagubieni" I na szczęście nie można powiedzieć, że "niestety, te czasy bezpowrotnie minęły", gdyż od momentu gdy...

 • Justin Bieber w filmie "Zoolander 2"

  Justin Bieber pojawi się gościnnie w sequelu filmu "Zoolander". Reżyser Ben Stiller zamieścił na Instagramie wspólną fotografię z wokalistą

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Używany Ben Stiller

  Ben Stiller, amerykański aktor, scenarzysta, reżyser i producent ( "Poznaj mojego tatę" , "Sposób na blondynkę" , "Zoolander" , "Orbitowanie bez cukru") przygotowuje się do kolejnego projektu. Tym razem będzie to futurystyczna komedia s-f, zatytułowana "Used Guys".

 • Ben Stiller w świecie komiksu

  Ben Stiller zamierza zekranizować komiks "The Return of King Doug". Aktor będzie producentem filmu i zagra w nim główną rolę.

 • Ben Stiller walczy o siłownię

  Ben Stiller ( "Genialny klan" ), Vince Vaughn ( "Cela" ) i Christine Taylor ( "Od wesela do wesela" ) wystąpią w komedii "Underdogs". Film opowie o meczu w "zbijanego", który zdecyduje o losie niewielkiej siłowni. Obraz nakręci uznany twórca reklam, Rawson Thurber.

 • Stiller konkurentem Spielberga

  Ben Stiller pojawił się na liście obok Stevena Spielberga i Paula Greengrassa jako potencjalny reżyser filmu "The Trial of the Chicago 7", opowiadającego o zamieszkach w 1968 roku w czasie konwencji Demokratów.