• Informacje na temat:

  ben whishaw aktor

Artykuły na temat: ben whishaw aktor
 • Ben Whishaw w "Pachnidle"

  Ben Whishaw, młody nieznany brytyjski aktor, zagra główną rolę w ekranizacji bestsellerowej powieści Patricka Suskinda "Pachnidło. Historia pewnego mordercy". Choć reżyserią filmu zainteresowany był sam Ridley Scott ( "Gladiator" ), ostatecznie za kamerą stanie Tom Tykwer , twórca głośnego "Nieba" .

 • Ben Whishaw: Jest gejem i ma męża

  Znany z roli Q w filmie "Skyfall" Ben Whishaw potwierdził publicznie homoseksualną orientację. Aktor ujawnił również, że od roku... ma męża.

 • Ben Whishaw z nagrodą BAFTA

  Nagrodę dla najlepszego aktora wręczono 32-letniemu Benowi Whishawowi za rolę króla Ryszarda III w filmie telewizyjnym opartym na sztuce Williama Szekspira pod tym samym tytułem i nakręconym na zlecenie publicznej telewizji BBC. Whishaw, który wcześniej zagrał w filmie "Skyfall" o kolejnych przygodach Jamesa Bonda, nie krył zaskoczenia. Jego miarą był fakt, że nie przygotował żadnych słów...

 • Gwiazda "Pachnidła" poetą

  Ben Whishaw, który zagrał słynnego mordercę w "Pachnidle" Toma Tykwera, już wkrótce wcieli się w XIX-wiecznego poetę Johna Keatsa,

 • Waltz ubiera się u Prady

  Projektantka Miuccia Prada znów zaprosiła do współpracy czołowych aktorów. Tym razem nawiększą gwiazdą kampanii na sezon jesień/zima 2013/2014 jest Christoph Waltz, dwukrotny laureat Oscara. Towarzyszą mu Ben Whishaw i Ezra Miller.

 • Daniel Craig bez koszulki: Ostatni Bond

  Mimo przesunięcia na listopad premiery filmu "Nie czas umierać", odtwórca roli Bonda - Daniel Craig - pojawił się na okładce magazynu "GQ". W udzielonym czasopismu wywiadzie aktor ujawnił, że rola agenta 007 wyczerpała go zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

 • Daniel Craig: Pożegnanie z Bondem

  Nowy film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda "Nie czas umierać" trafi do polskich kin 3 kwietnia tego roku. Będzie to piąta, a zarazem ostatnia część, w której w główną rolę wcielił się brytyjski aktor Daniel Craig. Zdjęcia do filmu już się skończyły, a Craig opowiedział magazynowi "Empire" co czuł podczas ostatniej sceny, w której grał postać legendarnego agenta.

 • "Bond 25": Daniel Craig szykuje się do powrotu na plan

  W maju Daniel Craig musiał przerwać zdjęcia do nowego filmu o przygodach agenta 007 z powodu kontuzji odniesionej na planie. Aktor musiał poddać się niewielkiemu zabiegowi. Po kilku tygodniach odpoczynku Craig jest gotowy, by wrócić do realizacji filmu.

 • Bond 25: Craig musi przejść operację. Data premiery zagrożona?

  Kontuzja, jakiej doznał Daniel Craig podczas zdjęć do 25. filmu o przygodach agenta 007, okazała się poważniejsza, niż początkowo przypuszczano. Aktor musi przejść operację kostki. Jak wpłynie to na harmonogram zdjęć i datę premiery filmu?

 • Czarnoskóry James Bond?

  Brytyjski aktor Idris Elba następnym Jamesem Bondem? Takie spekulacje pojawiły się w prasie.