• Informacje na temat:

  benedict cumberbatch zdjęcia

Artykuły na temat: benedict cumberbatch zdjęcia
 • Benedict Cumberbatch w skórze geniusza

  Benedict Cumberbatch - ze swoim szerokim czołem i wydatnymi kośćmi policzkowymi - bywa porównywany (i chyba niebezpodstawnie, zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie jego rolę w "Sierpniu w hrabstwie Osage") do... wydry, a czasem też do leniwca Sida z animowanej "Epoki lodowcowej"!

 • Off Plus Camera: Benedict Cumberbatch z nagrodą "Pod Prąd"

  Benedict Cumberbatch został laureatem nagrody "Pod Prąd", przyznawanej corocznie podczas festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. W sobotę, 10 maja, brytyjski aktor osobiście odebrał osobiście w krakowskim kinie Kijów.Centrum. Wieczorem poznamy laureata Krakowskiej Nagrody Filmowej.

 • Cumberbatch nakręci film w Polsce?

  Gwiazdor serialu "Sherlock" Benedict Cumberbatch spotkał się w sobotę, 10 maja, z widzami na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Jak powiedział, zajmująca się produkcją filmową firma, której jest współwłaścicielem, rozważa kręcenie w przyszłości filmu w Polsce.

 • Benedict Cumberbatch w muzeum figur woskowych

  Brytyjski aktor, słynny już odtwórca roli Sherlocka Holmesa, Benedict Cumberbatch będzie jednym z kolejnych mieszkańców muzeum figur woskowych w Londynie. Ma już za sobą branie wymiarów na potrzeby woskowej figury, która ma stanąć w Muzeum Madame Tussauds.

 • Cumberbatch jako smok Smaug

  Granie smoka-psychopaty było dla mnie jako aktora taką samą radością i zabawą, jak wcielanie się w postać pozytywną - mówi o swojej roli w "Hobbicie: Pustkowiu Smauga" Benedict Cumberbatch . Druga część trylogii "Hobbit" trafi do kin w Polsce 27 grudnia.

 • Złote Globy 2015: Kolejny "photobomb" Benedicta Cumberbatcha

  Znów to zrobił! Pamiętacie głośny "photobomb" Beneditcta Cumberbatcha przed oscarową galą w 2014 roku, kiedy brytyjski aktor nagle "storpedował" grupowe zdjęcie U2? Tym razem, podczas gali wręczenia Złotych Globów, jak "filip z konopi" wyskoczył zza pleców Meryl Streep.

 • Keira Knightley: Matematyka, kastracja i jabłko

  Keira Knightley dołączyła do obsady filmu "The Imitation Game". W obrazie partnerował będzie jej inny brytyjski aktor Benedict Cumberbatch.

 • "Doktor Strange": Hollywood długo czekało na tego bohatera

  Doktor Strange to jeden z najbardziej interesujących superbohaterów komiksowego uniwersum Marvela. Genialny chirurg obdarzony potężną mocą, w postać którego w filmie "Doktor Strange" wcielił się Benedict Cumberbatch, podbił serca widzów i krytyków na całym świecie. Teraz superprodukcja w reżyserii Scotta Dericksona debiutuje na płytach DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D.

 • Ostatnia odsłona "Sherlocka"?

  Czy trzeci sezon brytyjskiego serialu "Sherlock" - z Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freemanem w rolach głównych - będzie zarazem ostatnim?

 • "Pustkowie Smauga": Hobbit kontra smok

  ..."Hobbit: Pustkowie Smauga", druga część nowej trylogii Petera Jacksona, wejdzie 27 grudnia do polskich kin. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Orlando Bloom oraz Benedict Cumberbatch, którego głosem mówi w filmie tytułowy psychopatyczny smok Smaug.

Zdjęcia na temat: benedict cumberbatch zdjęcia