• Informacje na temat:

  benicio toro, del aktor

Artykuły na temat: benicio toro, del aktor
 • Benicio del Toro o "Sicario 2": Fantastyczne postaci i świetne dialogi

  ..."Scenariusz kontynuacji jest znacznie bardziej ambitny i całkowicie nieprzewidywalny" - mówi Benicio del Toro o filmie "Sicario 2": Soldado". Część drugą przeboju kinowego z 2015 roku można oglądać na ekranach polskich kin od 20 lipca.

 • Benicio del Toro w obsadzie „Gwiezdnych wojen”?

  Według doniesień, Benicio Del Toro otrzymał propozycję zagrania w VIII części sagi "Gwiezdne wojny".

 • Benicio Del Toro dealerem narkotyków?

  Laureat Oscara za drugoplanową kreację w filmie "Traffic" Benicio Del Toro już niebawem zostanie dealerem narkotyków. 45-letni aktor prawdopodobnie zagra główną rolę w thrillerze "Paradise Lost".

 • Nowa rola Benicio Del Toro

  Benicio Del Toro - nagrodzony Złotym Globem i obsypany licznymi nominacjami do innych najważniejszych filmowych nagród za swą rolę w filmie Traffic", już myśli o kolejnych projektach. Właśnie rozpoczął rozmowy na temat swego udziału w najnowszym projekcie słynnego reżysera Williama Friedkina.

 • Benicio Del Toro: Oscar pomógł mi w karierze

  Benicio Del Toro, ubiegłoroczny zdobywca Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Stevena Soderbergha "Traffic" , wyznał niedawno, że zdobycie złotej statuetki bardzo pomogło mu w karierze. Aktor, pochodzący z Puerto Rico, stwierdził, że teraz otrzymuje o wiele więcej ciekawych propozycji filmowych.

 • Del Toro chce reżyserować

  Meksykański aktor Benicio Del Toro postanowił poświęcić się reżyserii filmowej.

 • Del Toro w więzieniu

  Gwiazdor filmowy Benicio Del Toro ("Traffic", Che - Rewolucja") odwiedził w poniedziałek, 6 lipca, skazańców w portorykańskim więzieniu. Przy okazji niektórym z nich udzielił lekcji aktorstwa.

 • Benicio del Toro, jakiego nikt nie zna

  Chociaż Benicio del Toro nieustannie gra w filmach o biznesie narkotykowym, to prywatnie nie bierze nawet aspiryny, o piciu alkoholu nie wspominając. Kreuje role czarnych charakterów, a chętnie wystąpiłby w musicalu...

 • Del Toro w adaptacji powieści Hemingway'a

  Benicio Del Toro, ubiegłoroczny zdobywca Oscara za rolę w filmie Stevena Soderbergha "Traffic" , ma zamiar wyprodukować film na podstawie słynnej powieści Ernesta Hemingway'a z 1937 roku "Mieć i nie mieć". Jak podał w piątek, 12 lipca, magazyn Variety , aktor zagra także w filmie główną rolę.

 • Douglas i Del Toro w "Zabójcach"

  Michael Douglas ( "Cudowni chłopcy" , "Traffic" ) i Benicio Del Toro ( "Przekręt" , "Traffic" ) wystąpią razem w nowej wersji klasycznego gangsterskiego filmu "Zabójcy", adaptacji opowiadania Ernesta Hemingway'a. Po raz pierwszy historię przeniesiono na ekran w 1946 roku. "Zabójców" wyreżyserował wtedy Robert Siodmak, a w roli głównej wystąpił Burt Lancaster. Partnerowali mu Ava Gardner...