• Informacje na temat:

  benicio toro, del producent

Artykuły na temat: benicio toro, del producent
 • Benicio Del Toro dealerem narkotyków?

  Laureat Oscara za drugoplanową kreację w filmie "Traffic" Benicio Del Toro już niebawem zostanie dealerem narkotyków. 45-letni aktor prawdopodobnie zagra główną rolę w thrillerze "Paradise Lost".

 • Benicio Del Toro: Oscar pomógł mi w karierze

  Benicio Del Toro, ubiegłoroczny zdobywca Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Stevena Soderbergha "Traffic" , wyznał niedawno, że zdobycie złotej statuetki bardzo pomogło mu w karierze. Aktor, pochodzący z Puerto Rico, stwierdził, że teraz otrzymuje o wiele więcej ciekawych propozycji filmowych.

 • Del Toro w adaptacji powieści Hemingway'a

  Benicio Del Toro, ubiegłoroczny zdobywca Oscara za rolę w filmie Stevena Soderbergha "Traffic" , ma zamiar wyprodukować film na podstawie słynnej powieści Ernesta Hemingway'a z 1937 roku "Mieć i nie mieć". Jak podał w piątek, 12 lipca, magazyn Variety , aktor zagra także w filmie główną rolę.

 • B. Del Toro pociesza H. Berry

  Halle Berry ( "Kobieta - kot" ) i Benicio Del Toro ( "21 gramów" ) zagrają razem w filmie "Thing We Lost in the Fire". Reżyserką obrazu będzie pochodząca z Danii Susanne Bier ("Otwarte serca"), a scenarzystą będzie początkujący w tym zawodzie Allan Loeb.

 • Del Toro i Binoche jako mnich i zakonnica

  "Zakochani mnich i zakonnica? Dużo zapłacilibyście, żeby to zobaczyć" - tymi słowami zaczyna się tekst w magazynie Variety , traktujący o nowej produkcji z oscarową obsadą. W filmie o zakazanej miłości pomiędzy mnichem i zakonnicą, główne role zagrają nominowani w tym roku do Oscara - Benicio Del Toro i Juliette Binoche.

 • Nowy film o Che

  Znany portorykański aktor Benicio del Toro, nagrodzony Oscarem za film "Traffic" z 2000 roku, uczestniczy jako odtwórca roli Ernesto Che Guevary w realizacji hiszpańsko-amerykańskiej superprodukcji "Guerrilla", (Partyzantka), której kręcenie rozpoczęto w Hiszpanii.

 • Soderbergh i Che Guevara

  Steven Soderbergh ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Solaris" , ) zastąpi Terrence'a Malicka ( "Cienka czerwona linia" ) na fotelu reżysera filmu "Che", biografii Ernesto "Che" Guevary. W filmie rolę główna zagra Benicio Del Toro ( "Traffic" , "21 gramów" ).

 • Terrence Malick nakręci "Che"?

  Terrence Malick, twórca "Cienkiej czerwonej linii" , jest kolejnym kandydatem na fotel reżyserski biografii Ernesto "Che" Guevary. Zapowiadanym od kilku lat projektem miał poprzednio pokierować Steven Soderbergh ( "Solaris" ). Tytułową rolę obejmie Benicio Del Toro ( "Desperaci" , "Nożownik" ).

 • Powstanie sequel "Podejrzanych"?

  Trwają rozmowy w sprawie realizacji sequela sensacyjnego filmu "Podejrzani". Obraz Briana Singera ( "X-MEN" ) był przebojem kin w 1995 roku. Informację o pracach nad sequelem ujawnił Chazz Palminteri, jeden z odtwórców głównych ról w filmie.

 • Reżyseria jest niczym dobry seks

  "7 dni w Hawanie" to filmowa podróż do królestwa rumu, cygar i ognistej salsy. Przygodę życia przeżyje tu sam Emir Kusturica, a debiutujący w roli reżysera Benicio Del Toro spróbuje swych sił po drugiej stronie kamery.

Wideo na temat: benicio toro, del producent
 • 7 dni w Hawanie

  Film rozgrywa się w ciągu tygodnia w stolicy Kuby. Energetyczny i eklektyczny portret miasta, widzianego oczami tubylców i zachwyconych przyjezdnych, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach. Każdy dzień stanowi segment reżyserowany przez innego twórcę.

 • Wilkołak

  "Wilkołak" zabiera nas do legendarnych początków mitu, którego treścią są zmagania człowieka z odwieczną klątwą. Laureat Oscara - Benicio Del Toro (Lawrence Talbot) gra szlachcica, który zostaje skłoniony do powrotu do rodzinnej posiadłości po tym, jak znika jego brat. W latach 30 i 40-tych, Universal Pictures wprowadził na ekrany kin serię horrorów, które zapoczątkowały istnienie nowego gatunku filmowego: tzw. monster movie. Wcielając się w takie ikony ekranu jak Dracula, potwór...

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...