• Informacje na temat:

  bernie mac zdjęcia

Artykuły na temat: bernie mac zdjęcia
 • Bernie Mac w "Aniołkach Charliego 2"

  Czarnoskóry komik Bernie Mac zastąpi Billa Murray'a w roli Bosley'a na planie filmu "Aniołki Charliego 2: Halo", kontynuacji przeboju "Aniołki Charliego" . Bill Murray od dawna nie ukrywał, iż nie ma zamiaru wystąpić ponownie u boku pięknych Aniołków - Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) i Alex (Lucy Liu).

 • Steven Soderbergh kompletuje obsadę

  Komediowy aktor Bernie Mac ("The Original Kings of Comedy") ma dołączyć do gwiazdorskiej obsady filmu "Ocean's Eleven", którego reżyserem jest Steven Soderbergh ("Seks, kłamstwa i kasety video", "Erin Brockovich"). Zdjęcia, realizowane w Los Angeles i Las Vegas, rozpoczną się na początku przyszłego roku.

 • Ashton Kutcher: Problemy z teściem

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) i Bernie Mac ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zagrają w komedii "The Dinner Party", która powstanie dla wytwórni Columbia. Film opowiada o młodym człowieku (Kutcher), który bierze za żonę czarną dziewczynę. Okazuje się jednak, że ojciec wybranki (Mac) ma spory kłopot z zaakceptowaniem zięcia...

 • Zeta-Jones i Hanks u Spielberga

  Reżyser Steven Spielberg ( "Złap mnie jeśli potrafisz" ) zaprosi do swojego najnowszego projektu gorące gwiazdy Hollywood. W filmie "Terminal" mają zagrać Tom Hanks ( "Droga do zatracenia" ), Catherine Zeta-Jones ( "Chicago" ) i popularny telewizyjny komik Bernie Mac. Obraz opowiadać ma o przybyszu z Europy, który zmuszony zostaje do zamieszkania na amerykańskim lotnisku.

 • Tyson u Soderbergha?

  Informowaliśmy już o pracach nad remakiem słynnego filmu Lewisa Milestone'a "Oceans's Eleven", nad którym pracuje Steven Soderbergh ("Erin Brockovich", "Traffic"). W rolach głównych wystąpią same gwiazdy - George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Don Cheadle, Alan Arkin i Bernie Mac. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że w filmie zobaczymy także słynnego boksera Mike'a Tysona.

 • Vincent Cassel w "Ocean's Twelve"

  Vincent Cassel ( "Braterstwo wilków" , "Nieodwracalne" ) dołączy do obsady sensacyjnego filmu "Ocean's Twelve", który będzie kontynuacją obrazu "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" . Francuski aktor znajdzie się na planie produkcji, do której zdjęcia ruszą w lutym 2004 roku, w gronie największych gwiazd Hollywood.

 • Chi McBride zagra u Spielberga

  Chi McBride ( "Od kołyski aż po grób" ) wystąpi u boku Toma Hanksa ( "Droga do zatracenia" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) i Catherine Zeta Jones ( "Chicago" ) w filmie "Terminal". Czarnoskóry gwiazdor zagra rolę pracownika lotniska zajmującego się bagażami. Zdjęcia do obrazu, który przygotowuje Steven Spielberg ( "Raport mniejszości" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) rozpoczną się jeszcze...

 • John Cleese w "Aniołkach Charliego"?

  Jedna z witryn internetowych zamieściła informację, iż John Cleese (filmy Monty Pythona , "Rybka zwana Wandą" , "Wyścig szczurów" ) podpisał kontrakt na występ w sequelu przebojowej opowieści "Aniołki Charliego" . John Cleese w filmie "Aniołki Charliego 2: Halo" ma zagrać ojca Alex, seksownej bohaterki, w którą wciela się Lucy Liu. Aktor ma pojawić się na planie na około tydzień i zrealizować...

 • Seksualne życie Anne Heche

  ..." i "The Bernie Mac Show". Kwapis i producentka Carol Baum ( "Cedry pod śniegiem" ) starali się o realizację "Sexual Life" od mniej więcej 10 lat, lecz dopiero teraz, dzięki finansowemu wsparciu stacji telewizyjnej Showtime, projekt ujrzy światlo dzienne. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w sierpniu w Los Angeles.

 • Zmiana w obsadzie "Ocean's Twelve"

  ..., Julia Roberts, Matt Damon, Andy Garcia, Casey Affleck, Bernie Mac), pozostała bez zmian. Na ekranie pojawią się także nowe postacie, m.in. bohater grany przez Vincenta Cassela ( "Braterstwo wilków" , "Nieodwracalne" ). Zdjęcia do "Ocean's Twelve", czyli kontynuacji przygód grupy pomysłowej grupy złodziei dowodzonych przez Danny'ego Oceana (Clooney), miały się pierwotnie rozpocząć w lutym...