• Informacje na temat:

  berus magdalena

Artykuły na temat: berus magdalena
 • "Druga szansa": Magdalena Berus i Maciej Musiałowski – o nich będzie głośno!

  Magdalena Berus i Maciej Musiałowski, których wiosną zobaczymy w pierwszych w ich karierach serialowych rolach (oboje grają w nowej produkcji TVN „Druga szansa”), mają przed sobą wspaniałą przyszłość. Wkrótce będzie o nich bardzo głośno!

 • Magdalena Berus: Łatwo przyszło...

  - Miałam nadzieję, że coś jeszcze zrobię po "Bejbi blues", ale nie wiedziałam, że tak szybko to nastąpi - mówi Magdalena Berus. Na ekranach kin wciąż gości przebojowy "Bejbi blues" Kasi Rosłaniec, w którym zadebiutowała, a już za tydzień będziemy ją oglądać w filmie "Nieulotne" - najnowszym obrazie Jacka Borcucha nagrodzonym za zdjęcia na festiwalu Sundance.

 • Magdalena Boczarska 33-letnią babcią

  ..."Jak usłyszałam: babcia, to zbladłam" – szczerze mówi o swojej najnowszej roli Magdalena Boczarska.

 • Magdalena Boczarska babcią!

  Dominika Gwit występuje dziś w serialu "Przepis na życie", a Ania Karczmarczyk w "M jak Miłość". Trzy lata temu, te nieznane nikomu dziewczyny, brawurowo zagrały w kontrowersyjnym debiucie Katarzyny Rosłaniec, "Galerianki". Czy Magdalena Berus, główna bohaterka filmu "Baby blues", najnowszej produkcji Katarzyny Rosłaniec ma szansę podbić polskie kino?

 • Jacek Poniedziałek: Myślę o starości. Nie mam oszczędności, nie potrafię oszczędzać

  Jacka Poniedziałka właśnie możemy oglądać w najnowszym filmie Katarzyny Rosłaniec "Szatan kazał tańczyć". Gra ojca głównej bohaterki, w którą wciela się Magdalena Berus. To jego nowa odsłona.

 • Wygrała casting do roli w "Baby blues"

  17-letnia Magdalena Berus zagra główną rolę w najnowszym filmie autorki słynnych "Galerianek" Katarzyny Rosłaniec.

 • "Druga szansa": Ksawery chce zostać lekarzem!

  ...​Ksawery (Maciej Musiałowski) nie może pogodzić się ze śmiercią ojca. Namawia Justynę (Magdalena Berus), żeby zamieszkali w mieszkaniu Marcina. Podejmuje ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Znudzony muzyką, chce pójść w ślady ojca i zająć się medycyną.

 • "Baby blues", czyli zajść w ciążę

  - Ta dziewczyna miała w sobie energię, była nieprzewidywalna - mówi reżyserka Katarzyna Rosłaniec o Magdalenie Berus, która zagra główną rolę w jej nowym filmie "Baby blues". W postać jej matki wcieli się Małgorzata Szumowska.

 • "Druga szansa": Komu zawrócą w głowach dwaj przystojni faceci?

  Już wkrótce w "Drugiej szansie" pojawią się dwaj bardzo atrakcyjni mężczyźni... Jana Wieczorkowskiego zobaczymy w roli Modesta, który postawi sobie za cel zaciągnięcie do łóżka Justyny (Magdalena Berus), a Mikołaja Roznerskiego jako Kamila, w którym zakocha się Starczyńska (Katarzyna Herman)!

 • "Nieulotne": Polscy studenci w Hiszpanii

  "Czy kilka sekund - realnych i policzalnych, może mieć wpływ na nasze życie...?" - odpowiedź na to pytanie przyniesie film "Nieulotne" - najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, którego poprzednia produkcja "Wszystko co kocham" była polskim kandydatem do Oscara.

Zdjęcia na temat: berus magdalena
Wideo na temat: berus magdalena
 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

Dyskusje na temat: berus magdalena