• Informacje na temat:

  bette midler zdjęcia

Artykuły na temat: bette midler zdjęcia
 • "Zmowa pierwszych żon 2"?

  Rozpoczęły się prace przygotowawcze nad sequelem filmu "Zmowa pierwszych żon" - przeboju kinowego z 1996 roku, z pamiętnymi rolami Bette Midler ("Stella"), Goldie Hawn ("Ze śmiercią jej do twarzy") i Diane Keaton ("Ojciec panny młodej"). Z aktorkami prowadzone są obecnie negocjacje dotyczące warunków występu w sequelu.

 • Britney domokrążcą

  Pod koniec marca rozpoczną się zdjęcia do filmu "In The Pink". Ta komedia o kilku kobietach, sprzedających kosmetyki w domach, to druga produkcja w której zagra Britney Spears. Popularna wokalistka ma nadzieję, że "In The Pink" nie powtórzy klapy "Crossroads - Dogonić marzenia" w którym zadebiutowała na dużym ekranie.

 • Zatrzęsienie zwiastunów

  W Sieci podziwiać można kilka zwiastunów niecierpliwie oczekiwanych produkcji. Na miłośników twórczości Quentina Tarantino czeka długi trailer filmu "Kill Bill: Volume 2" , w którym ujawniane są między innymi zadziwiające fakty z życia Panny Młodej, którą w filmie zagrała ponownie Uma Thurman, gwiazda pierwszej opowieści, przeboju "Kill Bill: Volume 1" .

 • Camerimage nagradza za całokształt

  Podczas 15. jubileuszowej edycji festiwalu Camerimage Nagroda za Całokształt Twórczości zostanie wręczona operatorowi Stephenowi Goldblattowi. Artysta, który odbierze wyróżnienie osobiście, jest autorem zdjęć do takich filmów, jak "Bliżej" , "Zabójcza broń" , "Książę przypływów" , "Anioły w Ameryce" .

 • Wakacyjne przeboje kin

  W tym roku dystrybutorzy i właściciele kin nie mogą narzekać. Synoptycy zapowiadają chłodne i deszczowe lato - upały nie będą więc wyciągać ludzi na plaże. Tymczasem oferta przygotowana na wakacyjne miesiące, choć różnorodna, jest dość skąpa - między 1 lipca a 26 sierpnia na ekrany polskich wchodzi tylko nieco ponad 20 nowych tytułów - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender.

Wideo na temat: bette midler zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...