• Informacje na temat:

  betty q

Artykuły na temat: betty q
 • Nie żyje Silvio Horta, twórca "Brzyduli Betty"

  ...informację o zgodnie, ale nie wydał oświadczenia co do przyczyn śmierci. Horta, scenarzysta i producent, zyskał sławę, adaptując przebojową kolumbijską telenowelę "Yo soy Betty, la fea". Serial "Ugly Betty(...) przez cztery sezony (2006-2010). Oprócz "Brzyduli Betty", Horta był autorem scenariusza m.in. do horroru "Ulice strachu" z 1998 roku. Jego dorobek telewizyjny obejmuje także seriale "The Chronicle...

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Betty Who zaszalała ze strojem!

  Gwiazdy i celebryci doskonale wiedzą, że aby było o nich głośno, muszą czymś przyciągnąć uwagę. Wiedzą również, że najłatwiej jest to zrobić, zakładając kontrowersyjny strój. Świetnym przykładem jest piosenkarka Betty Who (28 l.), która na galę iHeartRadio Music Awards przyszła w prześwitującym kombinezonie, sprawiając tym samym wrażenie, jakby zapomniała spódnicy. Jak Wam się podoba?

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Nie żyje Fernando Gaitan, twórca telenoweli "Brzydula Betty"

  Ana Bond, wiceprezes Sony Pictures TV ds. Produkcji Międzynarodowych Ameryki Łacińskiej i USA. Telenowela Gaitana - "Brzydula Betty" (oryg. "Yo soy Betty, la fea") - była jego życiowym dziełem. Została(...) Zjednoczonych magazyn "Variety" opisał "Ugly Betty" jako "kolumbijskie brzydkie kaczątko", które wydobyło gatunek telenoweli z latynoamerykańskich przedmieść i wygenerowało więcej klonów niż...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • "Kości": Betty White pojawi się w 11. sezonie!

  Betty White, jedna z legend amerykańskiej telewizji, wystąpi w najnowszym sezonie serialu "Kości".

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • "Na Wspólnej": ​Betty ujawni sekret Nicole i Mikołaja!

  Nicole (Maria Niklińska) po raz kolejny zawiedzie się na swojej ekscentrycznej matce Betty (Joanna Trzepiecińska). Powód? Kobieta nie uszanuje jej życzenia i podczas rodzinnego obiadu ogłosi, że młodzi będą mieli syna.

 • Koniec "Brzyduli Betty"

  Czwarty sezon amerykańskiego serialu "Brzydula Betty" będzie jego ostatnim - zadecydowali szefowie stacji ABC.

Zdjęcia na temat: betty q
Wideo na temat: betty q
 • Ugly Betty Season 4

  Zwiastun 4. sezonu.

 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...

 • Victoria Beckham w "Brzyduli Betty"

  Gościnny występ znanej gwiazdy, Victorii Beckham w serialu "Brzydula Betty".

 • Lepsze rzeczy do roboty

  Czy jako dzieci chowaliście się pod łóżkiem udając, że świat wokół nie istnieje? Czy dorastając nie wylewaliście łez w poduszkę? Czy Wasze życie nie wydaje się Wam puste i beznadziejne? Czy miłość jest na to lekarstwem? Senne angielskie miasteczko Cotswolds jest tłem opowieści o problemach dorastającej w nim młodzieży, a także pokolenia ich rodziców. Gale cierpi na agorafobię, Nan niechętnie wstaje z łóżka, Tess przedawkowała narkotyki. Państwo Galdwin spędzili razem 60 lat, niewiele...

Dyskusje na temat: betty q