• Informacje na temat:

  beverly hilton w los angeles

Artykuły na temat: beverly hilton w los angeles
 • Michael Jackson wyprzedaje majątek

  Gwiazdor przez pięć dni w kwietniu będzie wyprzedawał meble i dzieła sztuki ze swojej kalifornijskiej posiadłości. Licytacja odbędzie się Beverly Hills Hilton w Los Angeles. Wśród wielu przedmiotów na sprzedaż, znajdzie się słynna z teledysku do piosenki "Billie Jean", symboliczna już rękawiczka, ozdobiona klejnotami. Pomimo pogłosek, że gwiazdor jest prawie bankrutem, Darren Julien, licytator...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • "Beverly Hills, 90210": Nie tylko tytuł serialu

  tytułem) po Wilshire Boulevard. Na wschodzie zaczyna się zaraz za Sunset Strip w West Hollywood, który jest obecnie centrum życia nocnego w Los Angeles. Charakterystycznym punktem na zachodnim skraju jest hotel Beverly Hilton, gdzie corocznie odbywa się ceremonia rozdania Złotych Globów.

 • Przeciwko Paris Hilton

  Wyrok skazujący Paris Hilton na odsiadkę 45 dni w zakładzie karnym będzie uczczony przez prawicowe ugrupowanie chrześcijańskie The Resistance. Powodem jest zniesmaczenie posiadaniem przez Hilton statusu modelu do naśladowania.

 • Uhonorowany Mike Newell

  Mike Newell zostanie uhonorowany przez kalifornijski oddział Brytyjskiej Akademii Filmowej (British Academy of Film and Television Arts/Los Angeles - BAFTA/LA). Nagroda John Schlesinger Britannia Award for Artistic Excellence zostanie wręczona twórcy podczas gali 2005 Britannia Awards, która odbędzie się 10 listopada w hotelu Beverly Hilton, w Los Angeles.

 • Tom Cruise nagrodzony

  Tom Cruise zostanie uhonorowany przez kalifornijski oddział Brytyjskiej Akademii Filmowej (British Academy of Film and Television Arts/Los Angeles - BAFTA/LA). Nagroda "Stanley Kubrick Britannia Award for Excellence in Film" zostanie wręczona aktorowi 10 listopada podczas gali, która odbędzie się w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles.

 • Britannia Award dla Elizabeth Taylor

  Elizabeth Taylor ("Kto się boi Virginii Woolf?", "Kleopatra" ) otrzyma nagrodę Britannia Award przyznawaną przez British Academy of Film and Television Arts (BAFTA) oddziału w Los Angeles. Wyróżnienie zostanie wręczone 10 listopada podczas gali, która odbędzie się w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles.

 • Uhonorowany Tom Hanks

  Tom Hanks ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" , "Droga do zatracenia" ) zostanie uhonorowany przez kalifornijski oddział Brytyjskiej Akademii Filmowej (British Academy of Film and Television Arts Los Angeles - BAFTA/LA). Nagroda Stanley Kubrick Britannia Award zostanie wręczona aktorowi 4 listopada podczas gali, która odbędzie się w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles.

 • Oscary 2003: Nadzieje nominowanych

  Podczas tradycyjnego lunchu organizowanego przez Amerykańską Akademię Filmową dla twórców nominowanych do nagród szacownego gremium, w poniedziałek, 10 marca, w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles, spotkali się wszyscy czołowi kandydaci do zdobycia tegorocznych Oscarów. Panowała atmosfera przyjacielska, większość gwiazd żartowała na temat swych oscarowych szans.

 • Gwiazdy na przedoscarowym lunchu

  W poniedziałek, 6 lutego, Academy's Board of Governors, po raz 31. zorganizowała przedoscarowy lunch dla nominowanych do złotej statuetki. Uroczystość odbyła się w International Ballroom of the Beverly Hilton w Los Angeles i zgromadziła śmietankę Hollywood.

Wideo na temat: beverly hilton w los angeles
 • Inwazja: Bitwa o Los Angeles

  Film opowiada o inwazji obcych na Ziemię. Główne starcie będzie miało miejsce w Los Angeles, gdzie marines muszą uratować ludzi, ukrywających się na przedmieściach, jednocześnie walcząc z atakiem najeźdźcy. Film nawiązuje do wydarzeń z 25 lutego 1942 roku, kiedy to mieszkańcy LA dostrzegli dziwny obiekt nad miastem. Działa przeciwlotnicze wystrzeliły w kierunku obiektu ponad 1500 pocisków, ale nie wiadomo czy został trafiony i czym w ogóle był…

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...