• Informacje na temat:

  beyonce - figura

Artykuły na temat: beyonce - figura
 • Internauci śmieją się z nowej figury woskowej Beyonce

  W Nowym Jorku odsłonięto nową woskową rzeźbę jednej z najważniejszych wokalistek pop, Beyonce. Jednak według internautów nie wszystko poszło zgodnie z planem. Figura, która nie przypomina gwiazdy, szybko stała się pośmiewiskiem.

 • Woskowa Beyonce

  W słynnym londyńskim muzeum Madame Tussauds pojawi się wkrótce woskowa figura Beyonce Knowles. Dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie fakt, że podobizna będzie poruszać tylną częścią ciała - zupełnie jak jej pierwowzór z teledysku "Crazy In Love".

 • Połamana Beyonce reklamuje

  Beyonce Knowles, amerykańska gwiazda pop, doznała złamania palca stopy. Do nietypowego wypadku doszło podczas zakupów, jakich piosenkarka dokonywała w Nowym Jorku. Sprawcą nieszczęścia był ochroniarz Beyonce, który osłaniał ją przed tłumem fanów. Uraz nie przeszkodził jednak wokalistce w podpisaniu lukratywnego kontraktu ze znaną firmą kosmetyczną.

 • Adele z figurą woskową

  Brytyjska gwiazda Adele zostanie wkrótce uwieczniona w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Podobizna tegorocznej laureatki Oscara stanie tam w towarzystwie takich gwiazd, jak Beyonce, Rihanna i Amy Winehouse.

 • Apetyczne kilogramy Beyonce

  Piosenkarka i aktorka Beyonce przytyła do najnowszej roli prawie 7 kilogramów i bardzo jej się to podobało.

 • Beyonce ma problem. Zobaczcie sami!

  Wokalistka Beyonce została oskarżona o plagiat. Najnowszy klip gwiazdy pop przypomina filmy z figurami tanecznymi wymyślonymi przez belgijską choreografkę.

 • Beyonce ujawnia: "Zrzuciłam 30 kilogramów"

  Amerykańska gwiazda pop Beyonce opowiada o walce ze zbędnymi kilogramami po narodzinach córki Blue Ivy.

 • Ewa Farna kpi z Beyonce

  Młoda piosenkarka to kolejna osoba, która postanowiła zażartować z niesławnej pozy Beyonce z występu w przerwie meczu Super Bowl.

 • MTV Europe Music Awards 2016: Beyonce i Justin Bieber faworytami

  Ogłoszono nominacje do nagród MTV Europe Music Awards. Wśród faworytów znaleźli się Beyonce i Justin Bieber, którzy zgromadzili po pięć nominacji w najważniejszych kategoriach. O tytuł najlepszego polskiego artysty powalczą: Ania Dąbrowska, Bovska, Dawid Podsiadło, Margaret oraz Cleo.

 • MTV Video Music Awards 2016: Beyonce z 11 nominacjami

  Najwięcej nominacji do MTV VMA - aż 11 - zdobyła Beyonce. W jednej z kategorii (najlepsza choreografia) znalazły się dwa teledyski amerykańskiej wokalistki: "Formation" i "Sorry". Sprawdź tekst(...) sobie Chris Brown, natomiast oburzona teledyskiem była Taylor Swift. Oto lista nominacji do MTV Video Music Awards 2016: Teledysk roku: Adele - "Hello" Beyonce - "Formation" Drake - "Hotline...