• Informacje na temat:

  beyonce koncerty

Artykuły na temat: beyonce koncerty
 • Siostra Beyonce olała Polaków!

  ..., w przeciwieństwie do Beyonce, młodsza siostra nie dotrze jednak do Polski. "Z przykrością informujemy, że Solange odwołała wszystkie swoje sierpniowe koncerty w tym OFF Festival" - czytamy na(...)Solange Knowles od lat żyje w cieniu popularnej siostry. Musiała jednak zdawać sobie sprawę z tego, że decydując się na karierę muzyczną, będzie skazana na ciągłe porównania do Beyonce. Młodsza...

 • Beyonce najlepiej zarabiającą kobietą w muzyce

  Magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających kobiet w muzycznym show-biznesie w 2014 roku. Na czele znalazła się Beyonce.

 • Fałszywy pierścionek zaręczynowy Beyonce

  Beyonce, gwiazda muzyki r'n'b i żona rapera Jaya-Z, posiada podobno dwa pierścionki zaręczynowe i na co dzień nosi tańszą wersję klejnotu.

 • Beyonce i Jay Z: Zamiast rozwodu wspólny album

  Po zakończeniu trasy koncertowej "On The Run" piosenkarka Beyonce i raper Jay Z zamierzają wejść do studia nagraniowego.

 • Mariah Carey dla Kaddafiego

  Carey jest jedną z kilku gwiazd, które zostały suto opłacone w zamian za ekskluzywne koncerty na zamówienie. Dopiero po jakimś czasie ustalono, że występy były organizowane z polecenia przywódcy(...) piosenkarka. W tym tygodniu Nelly Furtado oświadczyła, że odda milion euro, który otrzymała za 45-minutowy koncert dla dyktatora w 2007 roku. W środę Beyonce poinformowała, że dochód z sylwestrowego...

 • Największe trasy koncertowe 2014: One Direction i Justin Timberlake zarobili najwięcej

  Ogromne pieniądze w muzyce można zdobywać nie tylko dzięki kontraktom reklamowym i własnym markom. Wielkie gwiazdy w dalszym ciągu zarabiają na koncertach. Rekordzistami w 2014 roku byli Justin Timberlake oraz grupa One Direction. Na wysokim miejscu znalazł się również zespół The Rolling Stones.

 • Umiejętność dostosowywania się

  ...album "Ślad" jest bardzo dobrze zrobioną płytą, to myślę, że ciągle coś jest przed nami. Takie jest życie muzyków - nagrywają muzykę i grają koncerty - nic innego nie mogą już robić (śmiech) . Taki(...) komputer, to nie można tego nigdzie odtworzyć. Albo może się to łatwo skasować. Ostatnio kupiłem Mikę. Ayo, Beyonce... Słucham każdej muzyki, popu, jazzu, rocka, metalu i po prostu zbieram te płyty...

 • "Must Be The Music": Discopolowcy spod prysznica

  Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music" pokazał, że wciąż w Polsce są wykonawcy, którzy jeszcze nie byli w talent-shows i w dodatku tacy, na których warto zwrócić uwagę.

 • "Gorączka sobotniej nocy"

  ...było coś niesamowitego, bo ma fantastyczne doświadczenie, za sobą zagrane koncerty, z różnymi ludźmi pracował, a teraz poświęca czas Tatianie i daje mi szansę, by się czegoś nowego nauczyć. Ta jego(...) wstydzić. I na przykład Beyonce i Christina Aguilera mają bardzo fajnie zrobione bity, ale Okupnik też ma fajne, zrobione przez Lenny'ego White'a (śmiech) . Lenny jest mistrzem perkusji, tak więc na pewno...

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?