• Informacje na temat:

  beyonce mtv 2009

Artykuły na temat: beyonce mtv 2009
 • MTV VMA 2016: Beyonce triumfuje i zachwyca występem (lista zwycięzców, zdjęcia)

  Amerykańska wokalistka nie miała sobie równych na tegorocznej ceremonii MTV VMA. Gwiazda zgarnęła osiem statuetek, w tym w kategorii najlepszy teledysk roku.

 • MTV Europe Music Awards 2016: Justin Bieber triumfuje, Beyonce z pustymi rękami

  Za nami gala MTV EMA, na której tradycyjnie nie zabrakło telewizyjnego blichtru, niespodzianek, triumfujących i przegranych. Sprawdźcie, co w niedzielny wieczór (6 listopada) działo się w Rotterdamie.

 • MTV VMA 2016: Kto wygra, kto wystąpi?

  Tegoroczna gala MTV VMA odbędzie się już 28 sierpnia. Czyje występy będzie można obejrzeć w trakcie imprezy i przede wszystkim, teledyski których gwiazd będą triumfowały?

 • Nagrody MTV dla gwiazd "Zmierzchu"

  ..."Księżyc w nowiu" , druga część kultowej serii "Zmierzch" , triumfował podczas 19. edycji MTV Movie Awards, które zostały wręczone w niedzielę, 6 czerwca w Los Angeles. Film zdobył aż pięć statuetek.

 • Kontrowersja goni kontrowersję. Dyskusyjne decyzje na MTV VMA

  Zaraz po ogłoszeniu tegorocznych nominacji do statuetek Video Music Awards w sieci wybuchła gigantyczna dyskusja na temat tego, dlaczego teledysk do utworu "Despacito" Luisa Fonsiego i Daddy Yankee’ego nie został nominowany. Internauci byli zdania, że to fatalna decyzja. Historia MTV VMA pokazuje, że nie była to pierwsza wpadka decydujących o nagrodach.

 • MTV VMA: Negliż, skandale i kontrowersje. Co działo się w poprzednich latach?

  Rozdanie nagród MTV VMA, mimo że prestiżem nie może konkurować z chociażby ceremonią przyznana statuetek Grammy, od wielu lat cieszy się zainteresowaniem gwiazd, mediów oraz telewidzów. Być może ogromna popularność związana jest z oczekiwaniem na różnego rodzaju incydenty,

 • Co może wydarzyć się na MTV VMA 2015?

  Z 30 na 31 sierpnia w Los Angeles odbędzie się wręczenie nagród MTV Video Music Awards. Gale organizowane przez popularną stację telewizyjną przyciągają przed odbiorniki miliony osób, a często również serwują im pokaźną liczbę skandali i zaskoczeń. Co może wydarzyć się w tym roku?

 • Czym żył show-biznes w 2009 roku?

  Zdrady, pobicia, tajemnicze zgony, aresztowania - przypominamy najgłośniejsze wydarzenia 2009 roku, w które zamieszane były największe gwiazdy show biznesu.

 • Doda przegrała z Turkami

  Doda nie zdobyła nagrody MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy. W Berlinie zakończyła się gala Europe Music Awards 2009. Najwięcej, bo trzy statuetki, otrzymała Beyonce.

 • Janet w hołdzie Michaelowi

  Już w niedzielę, 13 września odbędzie się gala wręczenia statuetek MTV Music Awards 2009. Impreza rozpocznie się występem Janet Jackson.