• Informacje na temat:

  beyonce my hero

Artykuły na temat: beyonce my hero
 • Beyonce najlepsza na Wyspach

  Utwór "If I Were A Boy" amerykańskiej wokalistki Beyonce znalazł się na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów.

 • Beyonce i Jay-Z odebrali nagrodę Brit. W tle wisiał obraz Meghan Markle

  Mimo że Beyonce i Jay-Z nie zjawili się na gali Brit Awards, nie mieli problemu z tym, aby wzbudzić zainteresowanie brytyjskich mediów. Wszystko za sprawą podobizny Meghan Markle.

 • Michelle Obama jako Beyonce. Wyjątkowy prezent dla wokalistki

  ...​W poniedziałek 4 września Beyonce obchodziła 36. urodziny. Kobiety z jej rodziny i otoczenia przygotowały dla niej specjalną niespodziankę. W projekcie wzięła udział również żona byłego prezydenta USA, Michelle Obama.

 • 2016 w muzyce: Solange i Beyonce dominują, Taco Hemingway i Popek rozczarowaniem

  ...najjaśniejsza gwiazda na niebie roku 2016, która świecić będzie jeszcze bardzo długo. Marcin Flint: Beyonce - "Lemonade" Justyna Grochal: Solange - "A Seat at the Table" Młodsza siostra Beyonce nagrała(...), a w wielu krajach zmiany niekoniecznie szły w dobrą stronę. Iśka Marchwica: Beyonce - "Lemonade" Przenikliwa poruszająca forma i świetnie wyprodukowany mocny materiał. Anna Nicz: Solange - "A Seat at...

 • Cichy bohater Cowell

  Ballada "Hero" Mariah Carey w wykonaniu uczestników programu "The X Factor" to wciąż przebój numer 1 Wielkiej Brytanii.

 • Seksowny kwintet na czele

  Piosenka "Hero" drugi tydzień z rzędu otwiera brytyjską listę przebojów. Najlepiej sprzedającą się płytą na Wyspach jest z kolei "Out Of Control" grupy Girls Aloud.

 • Do czterech razy sztuka?

  ...wyciągnęła dostatecznych wniosków. Jeżeli chodzi o porządne piosenki, to są tu co najwyżej ich strzępki. Próby uderzania w rzewną nutę nijak nie dorównują dawnej koleżance z zespołu - Beyonce. "Here I Am...

 • 23 powody, by zostać zamordowanym, czyli gwiazdy w głośnej kampanii

  Rihanna, Beyonce, Bono, Lenny Kravitz, Pink, Alicia Keys, Pharrell Williams i inni wzięli udział w mocnej kampanii, w której przedstawiają sposoby, jak stracić życie w Ameryce.

 • Diane Warren gościem Transatlantyk Festival

  Diane Warren - amerykańska kompozytorka dziewięciokrotnie nominowana do Oscara, współpracująca z wieloma popularnymi artystami dzisiejszych czasów, takimi jak np. Beyonce, Cher, Lady Gaga, Justin Bieber, Christina Aguilera czy też Adele, będzie gościem tegorocznego Transatlantyk Festival.

 • Usher Numerem 1 na Wyspach

  Usher z "Here I Stand" debiutuje na samym szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się albumów. Płytę promują utwory: "Love In This Club" z gościnnym udziałem Young Jeezy'ego oraz "Love In This Club Part II" z Beyonce i Lil' Waynem. "Here I Stand" to piąty studyjny album tego amerykańskiego wokalisty r'n'b. Znów daje o sobie znać Walijka Duffy, która z płytą "Rockferry" awansowała na...