• Informacje na temat:

  beyonce na meczu

Artykuły na temat: beyonce na meczu
 • Wyraz twarzy Beyonce z meczu NBA hitem sieci

  Beyonce i Jay-Z pojawili się na trzecim meczu finałowym NBA pomiędzy Toronto Raptors i Golden State Warriors. Uwagę fanów wokalistki przykuł jej wyraz twarzy, gdy jej mąż rozmawiał z siedzącą obok Nicole Curran.

 • Usiadł obok Beyonce i… podbił sieć

  Zdjęcie Beyonce zrobione na szóstym meczu finału NBA pomiędzy Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors przykuło uwagę internautów. Wszystko za sprawę jednego z kibiców, który nawiązał kontakt wzrokowy z wokalistką.

 • "Perfekcyjna" Beyonce się poprawia?

  Zawstydzające zarzuty pod adresem amerykańskiej gwiazdy pop Beyonce.

 • Ewa Farna kpi z Beyonce

  Młoda piosenkarka to kolejna osoba, która postanowiła zażartować z niesławnej pozy Beyonce z występu w przerwie meczu Super Bowl.

 • 10 momentów, w których królowa Beyonce podbiła sieć

  ...4 września 35. urodziny świętuje jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd na świecie, czyli Beyonce. Z tej okazji przypominamy momenty, w których wokalistka pobijała sieć.

 • Beyonce gwiazdą Super Bowl

  Amerykańska gwiazda muzyki pop Beyonce potwierdziła swój występ w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu - Super Bowl. Największe sportowe wydarzenie w USA odbędzie się 3 lutego 2013 r. w Nowym Orleanie.

 • Beyonce i J. Jackson: Wojna!

  Piosenkarki Beyonce Knowles i Janet Jackson są w stanie wojny. Wzajemna niechęć obu pań zaczęła się w momencie, gdy członkini Destiny's Child odrzuciła propozycję współpracy z Janet Jackson.

 • Jimmy Fallon i Justin Timberlake tańczą do przeboju Beyonce

  W środę (9 września) prezenter telewizyjny Jimmy Fallon oraz wokalista Justin Timberlake wybrali się na mecz w ramach turnieju tenisowego US Open. Przyłapani przez kamery zaczęli tańczyć do piosenki Beyonce.

 • Beyonce: Rozstanie z raperem?

  Podobno Beyonce Knowles (25 l.), była wokalistka popularnego tria Destiny's Child, nie jest już ze swoim chłopakiem, raperem Jay'em-Z (36 l.). Wszystko przez to, że Jay-Z poświęca zbyt dużo czasu zarządzaniu swoją wytwórnią płytową Def Jam. Chodzą również pogłoski, że również za bardzo interesuje się swoją podopieczną Rihanną (18 l.), wschodzącą gwiazdą sceny r'n'b.

 • 2016 w muzyce: Solange i Beyonce dominują, Taco Hemingway i Popek rozczarowaniem

  ...najjaśniejsza gwiazda na niebie roku 2016, która świecić będzie jeszcze bardzo długo. Marcin Flint: Beyonce - "Lemonade" Justyna Grochal: Solange - "A Seat at the Table" Młodsza siostra Beyonce nagrała(...), a w wielu krajach zmiany niekoniecznie szły w dobrą stronę. Iśka Marchwica: Beyonce - "Lemonade" Przenikliwa poruszająca forma i świetnie wyprodukowany mocny materiał. Anna Nicz: Solange - "A Seat at...

Zdjęcia na temat: beyonce na meczu
Wideo na temat: beyonce na meczu
 • Dziwne zachowanie Beyonce na meczu!

  W sieci furorę robi nagranie Beyonce i Jaya-Z, na którym piosenkarka dość osobliwie się zachowuje! Gwiazda wydaje się totalnie nieobecna, bezwiednie kiwa głową. Internauci wprost sugerują, że diwa przesadziła z używkami! Co o tym sądzicie? Może to po prostu zmęczenie?