• Informacje na temat:

  beyonce perfumy

Artykuły na temat: beyonce perfumy
 • Kobiecość się ma albo nie

  RMF FM: Mówią o tobie "polska Beyonce"... Joanna Liszowska: Dziękuję, to duży komplement. Beyonce to nie jest filigranowa kobietka. Raczej kobieta o pełnych kształtach, ale większość mężczyzn powie że z ogromnym seksapilem. Porównywanie mnie do niej zarówno pod względem wokalnym jak i wyglądu zewnętrznego, to dla mnie wielka przyjemność. Beyonce jest niebywale atrakcyjną kobietą, choć nie nosi...

 • Perfumy Joanny Liszowskiej

  Czy Joanna Liszowska, laureatka programu "Jak oni śpiewają" doczekała się perfum sygnowanych swoim nazwiskiem?

 • Zmysłowa reklama z Beyonce

  Najgorętsza reklama roku? Amerykańska wokalistka Beyonce w bardzo zmysłowy sposób promuje perfumy sygnowane swoim imieniem.

 • Beyonce: Tysiące za godzinę

  Niezłą fuchę złapała amerykańska gwiazda pop Beyonce Knowles. Za dzień pracy przy reklamie perfum 22-letnia wokalistka otrzymała 2 miliony funtów. Daje to godzinową stawkę ponad 80 tysięcy!

 • Bankowe konto Beyonce Knowles wzbogaci się o kolejne 2,5 miliona dolarów. Amerykańska wokalistka, która niedawno podpisała lukratywny kontrakt z firmą PepsiCo, tym razem dała się namówić na udział w kampanii reklamowej perfum marki Tommy Hilfiger.

 • Björk atakuje Beyonce

  Björk skrytykowała Beyonce Knowles za notoryczne podpisywanie kontraktów reklamowych i występowanie w telewizyjnych filmach promocyjnych. Pochodząca z Islandii artystka określiła zachowanie członkini Destiny's Child jako "zaprzedawanie duszy diabłu".

 • Pachnij i wyglądaj jak Marilyn Manson

  Kontrowersyjny Marilyn Manson poszedł w ślady Britney Spears, Jennifer Lopez czy Beyonce Knowles i postanowił wypuścić na rynek perfumy sygnowane własnym pseudonimem. W sprzedaży mają pojawić się także inne męskie kosmetyki stworzone przez amerykańskiego artystę.

 • Pachnieć jak Mariah Carey

  Wśród gwiazd, które posiadają już własne perfumy możemy wymienić choćby Britney Spears, Jennifer Lopez, Paris Hilton czy Beyonce Knowles. Teraz do tego grona dołączyła Mariah Carey, która właśnie zaprezentowała swój nowy zapach, M by Mariah Carey.

 • Kobiecość się ma albo się jej nie ma

  Tym razem gościem programu RMF Extra była Joanna Liszowska. Aktorka mówiła czym dla niej jest seksapil, gdzie jest miejsce dla kobiety w dzisiejszym świecie i że wbrew pozorom nie przepada za słodyczami. Gwiazda ujawniła również powody, dla których zdecydowała się wziąć udział w sesji zdjęciowej do Playboya.

 • Pozwali gwiazdę. Dlaczego?

  Piosenkarka Beyonce Knowles została pozwana do sądu przez firmę Abercrombie & Fitch. Koncern odzieżowy twierdzi, że plany wypuszczenia przez artystkę zapachu o nazwie Sasha Fierce naruszają należący do kompanii znak firmowy.

Wideo na temat: beyonce perfumy
 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...