• Informacje na temat:

  beyonce piersi

Artykuły na temat: beyonce piersi
 • Beyonce gwiazdą Super Bowl

  Amerykańska gwiazda muzyki pop Beyonce potwierdziła swój występ w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu - Super Bowl. Największe sportowe wydarzenie w USA odbędzie się 3 lutego 2013 r. w Nowym Orleanie.

 • Chciał arbuza w kształcie piersi!

  Podczas pobytu w Nigerii Jay-Z zażądał, by podany arbuz miał kształt... piersi narzeczonej rapera, piosenkarki Beyonce Knowles! "Jeden potężnych arbuz został przepołowiony, a następnie wyrzeźbiono w nim dwie piersi" - brytyjska gazeta "Mirror" cytuje jednego z pracowników hotelu. "Całość zdobiły dwie wisienki, które miały imitować sutki" - dodaje informator tabloidu. Być może wytłumaczeniem dla...

 • KaCeZet nagrał piosenkę o Margaret? Ma "fajny głos i piersi"

  ...z Margaret. "Te dzieciaki chcą mieć z tobą foty. Kocham twoje blond włosy, mam cię dla siebie dziś w nocy, czy ty czujesz to co ja? Nabieram mocy. Będziemy jak Beyonce i Jay-Z, bo ja mam fajny flow, ty głos i piersi. Ja przy tobie lepiej śpiewam, ty masz lepsze wersy, tyle mamy w głowach. Czekam na twoją płytę Megi, wiem, że nie długo nasz sen spełni się, że już niedługo nadejdzie ten...

 • "Chciałam powiększyć piersi już jako 18-latka"

  W rozmowie z magazynem "Shape" 32-letnia dziś Kelly Rowland opowiedziała o operacji powiększenia piersi, którą przeszła mając 28 lat. "Chciałam powiększyć sobie biust, gdy miałam zaledwie 18 lat. Jednak moja mama i mama Beyonce przekonały mnie, bym się nad tym zastanowiła" - wspomina piosenkarka. "Wzięłam sobie rady naszych mam do serca i poczekałam z operacją 10 lat" - powiedziała magazynowi...

 • Natasha Stuart nie żyje. Uczestniczka "The Voice" miała 43 lata

  Natasha Stuart, uczestniczka australijskiego "The Voice", zmarła w wieku 43 lat na raka piersi.

 • Seksowne zdjęcie gwiazdy

  Piosenkarka Beyonce Knowles trafiła na okładkę najnowszego wydania magazynu "GQ".

 • Gwiazdy muzyki powiedziały – luty 2017

  Krajowe eliminacje do Eurowizji, Grammy, Oscary, ciąża Beyonce, start nowej edycji "Idola". Polscy i zagraniczny artyści mieli sporo tematów do wypowiadania się w mediach.

 • Celebryto, strzeż się efektu Streisand!

  ..."Internet nie przebacza" – wyświechtane hasełko? Pięć lat temu Beyonce na własnej skórze przekonała się, że jedna, nie do końca przemyślana decyzja, może sprawić, że zaczną śmiać się z ciebie miliony użytkowników sieci. Wszystko z powodu efektu Streisand.

 • Zaskakującym incydentem zakończył się wspólny koncert Janet Jackson i Justina Timberlake'a podczas meczu Super Bowl, który odbył się w niedzielę, 1 lutego, w Houston w Teksasie. Milionom telewidzów śledzących najważniejsze sportowe wydarzenie w USA ukazał się widok obnażonej piersi wokalistki, z której chwilę wcześniej, podczas tańca, zdarł odzienie jej sceniczny partner.

 • The Black Keys "Turn Blue": Nie-skazani na bluesa (recenzja)

  Wyobraźcie sobie, że Iron Maiden przestaje grać heavy metal, Beyonce odwraca się od r'n'b, a Weekend zaczyna grać space rocka. Niewyobrażalne. Myślałem podobnie o ewentualności, że Black Keys przestaną grać garażowego blues-rocka. A co się okazuje? Można? Można! Ale z jakim efektem?

Zdjęcia na temat: beyonce piersi
 • Beyonce