• Informacje na temat:

  beyonce radzimir dębski

Artykuły na temat: beyonce radzimir dębski
 • Radzimir Dębski: Ekstrawagancki tatuaż

  Radzimir Dębski wytatuował sobie na ramieniu nuty. W rozmowie z serwisem PAP Life zdradził tytuł kompozycji, z której pochodzą. "To 24 fuga Jana Sebastiana Bacha z pierwszego zeszytu 'Das(...) fachowcy, których pytałem, mówili, że to niewykonalne. Wyzwaniem było narysowanie linii nieprzerwanie dookoła ręki. Takich linii jest dziesięć" - opowiada. Radzimir Dębski zdradził również, że tatuaż...

 • Wspólny projekt Pezeta i Radzimira Dębskiego

  ..."Ja robię bit, Pezet rapuje, czyli robimy to w czym jesteśmy dobrzy" - tak podsumowuje pracę nad utworem "Nie muszę wracać" Radzimir Dębski.

 • Jimek i historia hip hopu. Świat zachwycony Radzimirem Dębskim

  Ponad 1,8 mln odtworzeń, wyrazy uznania ze strony m.in. Nicki Minaj i aktora Ashtona Kutchera - świat zachwycił się "Hip-Hop History", ponad 9-minutowym miksem hiphopowych utworów wykonanych przez NOSPR dyrygowaną przez Radzimira Dębskiego, używającego pseudonimu Jimek.

 • Polak wygrał konkurs na remiks Beyonce

  Wersja polskiego kompozytora Radzimira Dębskiego zwyciężyła w zorganizowanym przez Beyonce konkursie na remiks jej najnowszego singla "End Of Time".

Wideo na temat: beyonce radzimir dębski
 • Radzimir "Jimek" Dębski nie jest szczęśliwy prywatnie?

  Skomponował muzykę do wielu filmów i seriali, a największą sławę przyniósł mu remix piosenki Beyonce. W sieci rekordy popularności biło także nagranie Historii Hip-Hopu jego autorstwa. Radzimir "Jimek" Dębski nie ukrywa, że chciałby mieć kiedyś rodzinę i dzieci, które - jak zapowiada - pośle do szkoły muzycznej. Ubolewa jednak nad tym, że płaci dużą cenę za swoje spektakularne sukcesy. "Nie czuję