• Informacje na temat:

  beyonce run the world

Artykuły na temat: beyonce run the world
 • Beyonce i Jay-Z w Warszawie: Wpadka z drabiną

  ..."Uczyniliście ten wieczór cudownym" - powiedziała do fanów podczas koncertu w Warszawie Beyonce. Piosenkarka wraz z Jayem-Z wystąpili w sobotę (30 czerwca) w ramach trasy On The Run II promując album "Everything is love".

 • Beyonce: Taneczny zawrót głowy. Zobacz klip!

  Amerykańska gwiazda pop Beyonce zaprezentowała nakręcony z rozmachem teledysk do singla "Run The World (Girls)".

 • Beyonce wybuczana na festiwalu!

  Amerykańska wokalistka Beyonce mocno podpadła brytyjskiej publiczności.

 • Beyonce i inne gwiazdy wysadzają samochody... w teledyskach

  ...? Zobacz klip "Diva": Sprawdź tekst "Diva" w serwisie Teksciory.pl Samochód wybucha również w teledysku "Run The World (Girls)", gdzie był on tylko jedną z atrakcji. Któż bowiem zwróciłby uwagę na eksplozję w momencie, gdy obok Beyonce i jej tancerki kuszą swoim każdym ruchem.  Sprawdź tekst "Run The World (Girls)" w serwisie Teksciory.pl Kto jeszcze wysadza? Beyonce...

 • Beyonce ponownie na szczycie

  ...notowania. 1. pozycję utrzymała Beyonce z albumem "4" (115 tys.). Longplay promowany jest singlami "Run the World (Girls)" i "Best Thing I Never Had". Produkcją zajęła się plejada uznanych muzyków m.in. Kanye West, The-Dream czy Tricky Stewart, ale przede wszystkim sama Beyonce. "Album płynie i chwilami porywa dzięki potężnemu wokalowi Beyonce. W tym głosie mieści się cała historia czarnej amerykańskiej...

 • "The Voice of Poland": Wspaniałe Aleksandra Turoń i Kasia Malenda, fatalna Gosia Bernatowicz

  Również w drugiej części bitew "The Voice of Poland" nie zabrakło emocji. Trenerzy byli zachwyceni występem Aleksandry Turoń i Kasi Malendy. Zawiodła natomiast córka Ewy Kasprzyk, Gosia Bernatowicz. Sporym zaskoczeniem był natomiast dobry występ Piotra "Eltona" Waśkowskiego, który przeprosił za swoje chamskie zachowanie z castingów.

 • Gwiazda sprowadzona na ziemię klapsem

  Nie ulega wątpliwości, że Beyonce jest gwiazdą pop pierwszej wielkości. Ale nie w obecności matki...

 • Celebryto, strzeż się efektu Streisand!

  ..."Internet nie przebacza" – wyświechtane hasełko? Pięć lat temu Beyonce na własnej skórze przekonała się, że jedna, nie do końca przemyślana decyzja, może sprawić, że zaczną śmiać się z ciebie miliony użytkowników sieci. Wszystko z powodu efektu Streisand.

 • Gwiazda uległa fanom. "Miałam inny pomysł, ale..."

  Amerykańska supergwiazda Beyonce ujawniła tytuł najnowszego albumu. Płyta zatytułowana po prostu "4" ukaże się już w czerwcu.

 • Sensacja! Lady Gaga wypada z gry

  Album "4", czyli czwarta solowa płyta Beyonce, wylądował na samym szczycie zestawienia najpopularniejszych wydawnictw muzycznych w USA. Z kolei Lady Gaga zaskakująco szybko zaczyna słabnąć.