• Informacje na temat:

  beyonce spędziła

Artykuły na temat: beyonce spędziła
 • "Jennifer Aniston w ciąży!" Z Bradem Pittem spędziła urlop we Włoszech?

  ...sensacyjne, że przypominają wręcz relację Kingi Rusin z pooscarowej imprezy Beyonce i Jaya-Z, na której dziennikarka ponoć się znalazła. Kiedy Aniston odwiedziła dom Clooneya z Adamem Sandlerem (jej...

 • Kaja Paschalska: Zaczęłam się tym wszystkim za bardzo przejmować

  Przez siedemnaście lat obserwowaliśmy, jak dorastała na planie serialu "Klan". Kaja Paschalska w niczym nie przypomina ułożonej Oli Lubicz, jej największą miłością jest śpiewanie. Czy ma szansę wygrać trzecią edycję muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Beyonce (35 l.) niedawno po raz drugi została mamą. Zdjęcie, które gwiazda opublikowała na jednym z portali społecznościowych, wzbudziło niemałe emocje, zwłaszcza wśród młodych mam!

 • Beyonce w szpitalu

  Gwiazda r'n'b osobiście odwiedziła swoich fanów poszkodowanych podczas jednego z jej koncertów.

 • Beyonce zdradziła Jaya Z!

  Wedle doniesień amerykańskich mediów, Beyonce (32 l.) nie jest taka święta jak wszyscy myślą. Ponoć romansuje z ochroniarzem!

 • Beyonce: Tysiące za godzinę

  Niezłą fuchę złapała amerykańska gwiazda pop Beyonce Knowles. Za dzień pracy przy reklamie perfum 22-letnia wokalistka otrzymała 2 miliony funtów. Daje to godzinową stawkę ponad 80 tysięcy!

 • Beyonce walczy z uzależnieniami

  Piosenkarka Beyonce przekazała swoje wynagrodzenie za film "Cadillac Records" w wysokości 4 mln dolarów na rzecz centrum leczenia uzależnień Phoenix House. W filmie gwiazda wciela się w rolę legendarnej wokalistki bluesowej Etty James.

 • Beyonce Knowles nagrywa z Missy Elliott

  Beyonce Knowles, jedna z gwiazd tria Destiny's Child, nagrywa solowy album. Gwiazda pod okiem Timbalanda i Missy Elliott - jako producentów albumu - cały zeszły tydzień spędziła w studiu nagraniowym. Płyta zatytułowana "Dangerously In Love" powinna się ukazać na wiosnę przyszłego roku.

 • Kinga Rusin u kolejnej gwiazdy! Fani nie przestają z niej żartować!

  ...i zgryźliwych komentarzy w mediach. Rusin postanowiła od tego wszystko odpocząć i spędziła nieco czasu z inną polską gwiazdą - Joanną Krupą.  Tym razem to nie dziennikarka, a właśnie modelka, pochwaliła się(...) na lekkim kacu po imprezce z Jay Z", "A wszyscy śmiali się i dokazywali trzymając Leo za rękę, ukradkiem z zazdrością spoglądała Beyonce a Cooper posyłał pożądliwe spojrzenia. Gdzie w tym wszystkim są...

 • Zrzekła się wynagrodzenia

  Beyonce Knowles przekazała swoje wynagrodzenie za film "Cadillac Records" w wysokości 4 mln dolarów na rzecz centrum leczenia uzależnień Phoenix House. W filmie gwiazda wciela się w rolę legendarnej wokalistki bluesowej Etty James.

Wideo na temat: beyonce spędziła
 • Facet w szpilkach w "Tylko taniec"!

  W kolejnym odcinku ”Tylko Taniec. Got to dance” czeka nas nietypowe show 20-letniego Erwina Stefaniuka, który pół życia spędził w placówkach wychowawczych. Interesuje się modą i fryzjerstwem. W wolnych chwilach tańczy, a swój styl taneczny nazywa "sexy hip hop". W programie zatańczy w szpilkach do muzyki Beyonce. Co o nim sądzicie?

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...