• Informacje na temat:

  beyonce wystąpi w polsce

Artykuły na temat: beyonce wystąpi w polsce
 • Siostra Beyonce nie wystąpi w Polsce

  ...to dla mnie decyzją" - dodaje artystka. Młodsza siostra słynnej Beyonce, która w ubiegłym roku wyszła z cienia siostry nagrywając entuzjastycznie przyjętą przez krytyków i słuchaczy płytę "True", otrzymała kilka zaproszeń od organizatorów letnich festiwali, w tym katowickiego OFF Festival. Solange miała wystąpić drugiego dnia festiwalu czyli 3 sierpnia. Jako powód odwołania całej trasy...

 • Zwycięzca polskiego "Big Brothera" wystąpi przed córką księcia Williama

  Kamil Lemieszewski, który wygrał ostatnią edycję show "Big Brother", 4 stycznia wystąpi przed księżną Charlotte, córką księcia Williama i księżnej Kate. Poprowadzi wydarzenie z udziałem londyńskiej trupy cyrkowej.

 • Beyonce zaśpiewa w Polsce!

  Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazdą przyszłorocznego Orange Warsaw Festival będzie Beyonce, która po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

 • Rihanna rywalizuje z Beyonce? Wokalistka komentuje

  Media plotkarskie donosiły ostatnio, że między Rihanną i Beyonce wytworzył się spór. Barbadoska wokalistka postanowiła skomentować te spekulacje.

 • Koncert Beyonce w Polsce zagrożony?!

  Amerykańska gwiazda Beyonce odwołała swój wtorkowy (14 maja) koncert w Antwerpii (Belgia). Jako oficjalną przyczynę podano wyczerpanie i odwodnienie.

 • Jennifer Lopez przed Super Bowl 2020: Polka Klaudia Antos wystąpi u boku gwiazdy

  ...występów w przerwie występują największe gwiazdy. W ostatnich latach pojawili się m.in. Maroon 5, Justin Timberlake, Lady Gaga, Beyonce, Coldplay, Katy Perry, Lenny Kravitz, Bruno Mars, Red Hot(...) premierę w czerwcu 2014 roku. Od dłuższego czasu zapowiadana jest nowa płyta "Por Primera Vez". Ostatnio J.Lo można było oglądać w serialu "Uwikłana", emitowanym także w Polsce. Zagrała też główną...

 • Solange wystąpi na Open'er Festival 2017

  Wokalistka, autorka tekstów, a prywatnie siostra Beyonce, wystąpi na tegorocznym Open'er Festivalu. Gwiazda będzie promować dobrze przyjęty album "A Seat at the Table".

 • Beyonce w Warszawie: Szczegóły koncertu!

  Już w najbliższą sobotę (25 maja) wielka gwiazda muzyki pop Beyonce wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Co czeka widzów, którzy zdecydują się kupić wejściówki na ten koncert?

 • Sia porwana przez Beyonce? Teoria spiskowa z Brazylii podbija sieć

  W brazylijskich mediach społecznościowych stworzono teorię, według której Beyonce porwała australijską wokalistkę Się Furler i przetrzymuje ją jako zakładniczkę w swojej posiadłości, aby ta pisała dla niej teksty piosenek.

 • Fani w końcu się doczekali. Coldplay wystąpi w Polsce!

  ...albumie pojawili się gościnnie m.in. Beyonce , Noel Gallagher , Tove Lo i Merry Clayton . Anglicy zawarli na płycie 11 piosenek oraz jeden ukryty utwór, "X Marks The Spot". Do promocji wybrano(...) w czterech kategoriach, m.in. w Best Live Act. W styczniu 2016 roku wystąpiła w ramach finałowego meczu Super Bowl. Od marca grupa zachwycała publiczność w Ameryce Łacińskiej, Stanach...