• Informacje na temat:

  bez skazy

Artykuły na temat: bez skazy
 • "Bez skazy" powróci w styczniu

  Przerwany z powodu strajku scenarzystów serial "Bez skazy" powróci na antenę amerykańskiej stacji FX Networks w styczniu przyszłego roku.

 • Serial "Bez skazy" idzie pod nóż

  ..."Bez skazy" (Nip/Tuck), kontrowersyjny serial o chirurgach plastycznych, nie będzie kontynuowany po stu nakręconych do tej pory odcinkach.

 • "Fantastyczna czwórka 2" bez aktora

  Twórcy zapowiedzieli już premierę kolejnej części "Fantastycznej czwórki" na czerwiec 2007 roku. W drugim filmie znów zobaczymy Jessicę Albę ( "Cin City" ), Juliana McMahona ("Inny dzień", serial "Bez skazy") i Michaela Chiklisa ("Żołnierz przyszłości"). Niestety nie wybrano aktora, który wcieli się w rolę Silver Surfera. Nie będzie on po prostu potrzebny.

 • Emily Blunt: Do miłości bez pośpiechu

  ...i broni się przed uczuciem do żonatego kolegi. Żadna z tych postaci nie jest bez skazy, i właśnie to tak mi się podobało. Jak to się wszystko zaczęło? Blunt urodziła się w Londynie, jako drugie z czworga(...) z różnych zakątków świata są w stanie ze sobą współpracować. Bez względu na to, jaką kulturę reprezentują, w głębi serca są marzycielami. To ważne przesłanie - mówi aktorka. Dla Blunt najbardziej...

 • Zakochana królowa romansów

  Meg Ryan znów jest zakochana! Wygląda na to, że aktorce zbrzydła wreszcie samotność. Czyżby znalazła wreszcie mężczyznę "bez skazy"?

 • Amanda Seyfried: Zabójcze ciało

  Na ekranach polskich kin grany jest obecnie komediodramat "Sztuka ścigania się w deszczu" z Amandą Seyfried w jednej z głównych ról. Ta utalentowana aktorka regularnie pojawia się na szczycie kolejnych list najpiękniejszych gwiazd Hollywood. Obdarzona charakterystyczną urodą, nie boi się sięgać po skrajnie różne kreacje - od głupiutkich cheerleaderek, nieśmiałych kujonek czy dziewczyn bez skazy...

 • Patrick Wilson ofiarą upiora

  Młody aktor Patrick Wilson zagra w najnowszej adaptacji "Upiora w operze". Znany dotąd głównie z występów na Broadway'u Amerykanin będzie Raoulem w filmie przygotowywanym przez Joela Schumachera ( "Bez skazy" , "Bad Company" ). Na razie nie obsadzono dwóch głównych ról.

 • Brad Pitt opowie o transseksualiście

  Brad Pitt ( "Troja" ) zaangażował się w ciekawy projekt. Wraz z twórcą popularnego w USA serial u "Bez skazy" , Ryanem Murphym, wyprodukuje nowy serial opowiadający o życiu żonatego dziennikarza sportowego, który odkrywa, że jest transseksualistą.

 • Zbrodniczy Joel Schumacher

  Joel Schumacher ( "Bez skazy" , "Telefon" ) rozważa propozycję wyreżyserowania filmu na podstawie powieści "Social Crimes" Jane Stanton Hitchcock. Ma to być opowieść o kobiecie z nowojorskiej śmietanki towarzyskiej, która planuje zemstę na przebiegłej nuworyszce, a zarazem morderczyni jej męża. Adaptację książki powierzono Valerie Horwitz.

 • ​Zabójcze ciało Amandy Seyfried

  Regularnie pojawia się na szczycie kolejnych list najpiękniejszych gwiazd Hollywood. Obdarzona charakterystyczną urodą, nie boi się sięgać po skrajnie różne role - od głupiutkich czirliderek, nieśmiałych kujonek, dziewczyn bez skazy, do gwiazd porno. Chociaż na dużym ekranie jest obecna już 12 lat, wciąż czeka na rolę swego życia. 3 grudnia Amanda Seyfried kończy 30 lat. Z tej okazji przypominamy...

Zdjęcia na temat: bez skazy
 • „Bez skazy”
 • Chirurdzy z serialu "Bez skazy"
Wideo na temat: bez skazy
 • Seriale, które odeszły

  "Lost: Zagubieni", "Bez skazy", "Przez 24 godziny", "Brzydula Betty", "Herosi", "Detektyw Monk", "Zaklinacz dusz", "Gwiezdne Wrota: Wszechświat" , "Terriers" oraz "Prawo i porządek" - to tylko nieliczne tytuły produkcji, których żywot zakończył się w tym roku. Obejrzyj wideo i poznaj resztę listy przygotowaną przez TV.com.