• Informacje na temat:

  bez talenta

Artykuły na temat: bez talenta
 • "Rodzina zastępcza": Wielka skromność i talent

  ...osoba w miarę inteligentna, nie mająca problemów z dykcją, jest w stanie przejść tę szkołę w jakiś sposób bezbolesny. I ja właśnie tak ją przeszłam. Informuję, że żadnego z profesorów specjalnie nie(...) nie umiałam. Nie byłam w stanie zagrać swojej sceny. Pszoniak na dźwięk mojego nazwiska dostawał szału, ponieważ nie mógł zagrać swojej roli dobrze, jeżeli Zosia będzie tak beznadziejna jak ja. Nie wiem...

 • "Mam talent": Izabela Płóciennik poza finałem

  Mimo udanego występu i dużej liczby głosów od telewidzów nie udało się 19-letniej Izabeli Płóciennik dostać do finału siódmej edycji programu "Mam talent". Czy jurorzy podjęli słuszną decyzję?

 • Zdjęcia do nowej edycji "Mam talent" wciąż trwają. Tym razem kręcono kolejny odcinek castingowy w Krakowie. Skład jurorski pozostał bez zmian. Największe emocje wzbudziła jednak przede wszystkim Agnieszka Chylińska. O jej szczupłej figurze napisano już naprawdę wiele. Nie sądzicie, że Aga powinna już zrezygnować z tak restrykcyjnej diety i nieco przytyć?

 • Oglądalność: "Mam talent" niezagrożony

  Już chyba nic nie uratuje "SuperSTARcia" - z odcinka na odcinek oglądalność nowego show TVP2 spada.

 • Piotr Rubik: Dziękuję Bogu za talent

  .... I choć nie jest to wiara bez wątpliwości, to na pewno jest silna, a chwile wahania jedynie ją wzmacniają. Piotr jest wdzięczny i docenia wszystko, co ma. - Jestem szczęśliwy. Każdego dnia, kiedy się...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • ...dziwne pytanie, będzie głupio brzmiało, ale sądzę, że nie jestem złym kochankiem - odparł. Bez wahania zdradza, co go najbardziej ekscytuje. Są to podróże. Chciałby zwiedzić Daleki Wschód i wybrzeże Morza...

 • Agata Dziarmagowska "Blisko mnie": Bez wskazówek od Ewy Farnej

  Do sieci trafił teledysk "Blisko mnie" 17-letniej Agaty Dziarmagowskiej, byłej uczestniczki programów "X Factor" i "Mam talent".

 • Łowczyni talentów

  Monika, którą Emilia Komarnicka gra w serialu "Ranczo", narobi wśród mieszkańców Wilkowyj niezłego zamieszania. Roztoczy przed Kusym wizję światowej kariery... Nie obejdzie się bez konfliktów z Lucy.

 • Klaudia Gawor i Kacper Sikora: Zwycięzcy bez płyty. Co się z nimi dzieje?

  Wygrali "X Factor" i "Mam talent", a mimo to wciąż nie ukazały się ich debiutanckie albumy. Czy kiedykolwiek się ukażą?

Zdjęcia na temat: bez talenta
Wideo na temat: bez talenta
 • Szwed promuje swoją piosenkę w TVN! Tym razem bez peruki!

  Okazuje się, że Ola Szwed ma także talent muzyczny. Celebrytka podchodzi do tego bardzo poważnie! "Pracujemy nad debiutancką płytą" - pochwaliła się w "Dzień Dobry TVN". Miłośniczka peruk opowiedziała o swoim pierwszym singlu "Powiedz, że nie kochasz". Wróżycie jej karierę wokalną? Kazadi na początku też miała spore nadzieje i wszyscy wiemy, jak wyszło... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1661

  trening bez zgody dyrektora, tak by chłopak miał szansę pokazać swój talent.

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

Dyskusje na temat: bez talenta