• Informacje na temat:

  bez wstydu

Artykuły na temat: bez wstydu
 • Katarzyna Pakosińska: Rumieniec wstydu

  Czy w tym przedziwnym czasie, w którym się znajdujemy, miała pani szansę wybrać się gdzieś na wakacje i wypocząć? Katarzyna Pakosińska : - Wakacje w tym roku są inne niż zwykle. Przede wszystkim bez wyjazdu do Tbilisi, do domu, za którym z mężem bardzo tęsknimy. Zawsze jest jednak coś za coś, bo od kilku miesięcy mamy nasze nowe miejsce na ziemi. Wymarzony "mały biały domek". W pięknym lesie...

 • Agnieszka Grochowska bez wstydu

  Aktorka Agnieszka Grochowska zagrała główną rolę w debiucie fabularnym Filipa Marczewskiego "Bez wstydu". Film opowiada o miłości kazirodczej. Artystka wyznała, że rola w tym filmie była dla niej ciekawym wyzwaniem.

 • Bez wstydu: Kazirodcza miłość

  ..."Bez wstydu" - debiut fabularny Filipa Marczewskiego - będzie walczył o Złote Lwy na 37. Gdynia Film Festival. Główne role w filmie zagrali Mateusz Kościukiewicz i Agnieszka Grochowska.

 • "Bez wstydu": Smak rozczarowania

  Plakat reklamujący najnowszy film Filipa Marczewskiego autentycznie wzbudza mój podziw. Na tle czarnego, wytłuszczonego wyrazu SHAME widnieje subtelny napis less. Shameless. Bez wstydu. Patrząc na(...) hołubionej przez większość polskich twórców. Reżyser "Bez wstydu" wziął w końcu na warsztat temat, o którym nie mówi się publicznie. Zajął się problemem, który jest niezręczny, powoduje głębokie wyrzuty...

 • "Kobiety bez wstydu": O północy w Krakowie

  Wąskie brukowane uliczki, romantyczne zaułki, blask księżyca i opadająca mgła... - to wszystko w najnowszym filmie Witolda Orzechowskiego "Kobiety bez wstydu" Kraków bez wątpienia kradnie tytuł stolicy miłości Paryżowi. Efekty pracy ekipy zaangażowanej w powstawanie tej produkcji już od 22 lipca będzie można podziwiać w kinach.

 • "Bez wstydu" na światowych festiwalach

  Film "Bez wstydu", z głównymi rolami Agnieszki Grochowskiej i Mateusza Koścukiewicza, zyskuje coraz większą popularność na światowych festiwalach. Obecnie pokazywany jest w Chicago, a już w przyszłym tygodniu zobaczą go widzowie festiwalu w Bombaju.

 • Liszowska w "Kobietach bez wstydu"

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Witolda Orzechowskiego "Kobiety bez wstydu". W obrazie zagrają m.in. Joanna Liszowska, Weronika Książkiewicz, Michał Milowicz, Ewa Kasprzyk i Mariusz Szczygieł.

 • Berlińske Civis dla "Bez wstydu"

  ..."Bez wstydu" w reżyserii Filipa Marczewskiego otrzymał europejską nagrodą Civis dla produkcji szerzących tolerancję pomiędzy narodami. Gala rozdania nagród odbyła się 16 maja w berlińskiej siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec.

 • Wajda na premierze "Bez wstydu"

  Dramat o kazirodczej miłości "Bez wstydu" Filipa Marczewskiego wejdzie do polskich kin 20 lipca. W rolach głównych - Agnieszka Grochowska i Mateusza Kościukiewicza. - To jest bardzo piękny, miłosny film, osadzony w polskiej brutalnej rzeczywistości - ocenia Andrzej Wajda.

 • "Kobiety bez wstydu" : Bezwstydnie płytki żart z psychoanalizy

  ...poważnie, ani komediowej. Dziwne, zwłaszcza, że tak lubimy nad Wisłą dokonania Woody’ego Allena. "Kobiety bez wstydu" trudno rozpatrywać choćby jako próbę zmiany takiego stanu rzeczy. Uproszczeń, którymi(...) pacjenci, to naprawdę świat ma poważny problem. 1/10 "Kobiety bez wstydu" , reż. Sławomir Orzechowski, Polska 2016, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa: 22 lipca 2016 roku.

Zdjęcia na temat: bez wstydu
Wideo na temat: bez wstydu
Dyskusje na temat: bez wstydu