• Informacje na temat:

  bezdomny aktor

Artykuły na temat: bezdomny aktor
 • Daniel Radcliffe wzięty za bezdomnego

  ...​Daniel Radcliffe, który światową sławę zyskał dzięki roli Harry'ego Pottera, spędzał ostatnio czas w Nowym Jorku. Okazuje się jednak, że gwiazdor po latach nie jest już tak bardzo rozpoznawalny. Aktor w programie "The Graham Norton Show" opowiedział o tym, jak został uznany przez przechodnia za... bezdomnego.

 • Telefon Johnny'ego Deppa w rękach bezdomnego

  Proces rozpoczął się na początku lipca w londyńskim sądzie. Aktor oskarża tabloid o zniesławienie po opublikowaniu artykułu zarzucającego mu bicie byłej żony. W rozprawach udział biorą zarówno Depp(...) balkon. Dzięki specjalnej aplikacji udało się ustalić, że gadżet jest na jednej z pobliskich ulic. Ochroniarz nie mógł go znaleźć, więc zaczął wypytywać bezdomnych. "Jeden z bezdomnych przyznał, że ma...

 • "M jak miłość": Przygarną bezdomnego

  Już niedługo w serialu "M jak miłość" pojawi się nowy bohater. Będzie nim... bezdomny.

 • Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Kasi Adamik zatytułowanego "Boisko bezdomnych". Film opowiada o drużynie piłkarskiej, której członkami są bezdomni mężczyźni, przedstawia ich perypetie, zmaganiach z trudną przeszłością i walkę o teraźniejszość.

 • Do czego zdolny jest aktor filmowy?

  ..."Łyse, ale wciąż piękne" - pod takim tytułem jeden z serwisów internetowych zamieścił niedawno fotoreportaż, obrazujący poświęcenie, z jakim dzielne hollywoodzkie aktorki mierzą się z bujną fantazją scenarzystów. Galerię otwierała Natalie Portman, której rola w obrazie "V jak Vendetta" wymagała obcięcia włosów na zero. Przy okazji przypomniano też wizerunki Sigourney Weaver ( "Obcy...

 • Sąd zamiast modłów z Gibsonem

  Zack Sinclair, 34-letni bezdomny, który nachodził w domu Mela Gibsona i żądał, aby hollywoodzki gwiazdor modlił się z nim, stanie przed sądem. Mężczyzna pisał również listy do aktora, w których cytował Biblię i zachwycał się filmem "Pasja" .

 • Dorociński mieszka na dworcu

  W nowym filmie Kasi Adamik "Boisko bezdomnych" Marcin Dorociński jest bezdomny i pomieszkuje na warszawskim Dworcu Centralnym. Prywatnie aktor ma jednak duże mieszkanie, po którym - jak podkreślał w wywiadach - lubi chodzić w kapciach i bawić się ze swoim psem.

 • Flea (Red Hot Chili Peppers): Ćpuny i złodzieje. Fragment książki "Acid for the Children"

  Narkotykowe jazdy, autostopowe przygody i noclegi z bezdomnymi - Flea, basista grupy Red Hot Chili Peppers, w młodzieńczych latach nie opływał w luksusy gwiazdy rocka.

 • Emilian Kamiński zaprasza bezdomnych na świąteczne śniadanie

  ..."Liczę na to, że dzięki tej inicjatywie bezdomni odzyskają nadzieję na lepsze życie " - tak o świątecznym śniadaniu dla bezdomnych mówi Emilian Kamiński, dyrektor Teatru Kamienica i organizator spotkania, które odbędzie się w środę, 28 marca.

 • "Polityka": Vega naśmiewa się z byłego rzecznika MON

  Patryk Vega, tym razem w towarzystwie aktora Antoniego Królikowskiego, opublikował kolejne fragmenty swojego nadchodzącego filmu "Polityka". Skupiają się one na postaci opartej na Bartłomieju Misiewiczu, byłym rzeczniku MON. Wcielił się w nią właśnie Królikowski. Film wejdzie do kin 6 września 2019 roku.

Zdjęcia na temat: bezdomny aktor
Dyskusje na temat: bezdomny aktor