• Informacje na temat:

  białaczka

Artykuły na temat: białaczka
 • "Klan": Atak białaczki i kontuzja kolana

  Wbrew medialnym plotkom, Tomasz Stockinger nie chce żegnać się ze swoją rolą w „Klanie”. Planuje wrócić do pracy na planie najszybciej, jak będzie to możliwe.

 • Pożegnalny album Astarte

  Na początku 2015 roku blackmetalowa grupa Astarte z Grecji wyda pożegnalny album "Blackdemonium".

 • "Klan": Fatalna diagnoza: Lubicz ma białaczkę limfatyczną!

  ...- skomentuje Paweł. - Leukocyty... dwadzieścia tysięcy? - odczyta przerażona Wiga. Paweł nagle spoważnieje. - Byłem u hematologa - wyjaśni rzeczowo. - To białaczka... limfatyczna. Zdruzgotana Dębicka(...) Żółkowska) na przymiarkę sukni ślubnej... Czy białaczka doktora Lubicza oznacza nici z jego ślubu z Wigą?

 • Meg Ryan charytatywnie

  Meg Ryan ("Bezsenności w Seattle", "Kiedy Harry poznał Sally", "Dowód życia") postanowiła przekazać kopię scenariusza filmu "Ithaca" na aukcję charytatywną. "Ithaca" to debiut reżyserski hollywoodzkiej aktorki.

 • "Na Wspólnej": Białaczka na nowo połączy Ilonę i Maksa!

  Naciskany przez Miśkę (Sylwia Boroń) Maks (Adam Fidusiewicz) nie zaprzeczy, choć trudno mu będzie wyznać, że wciąż kocha Ilonę (Anna Samusionek). Artystka z godnością przyjmie odtrącenie.

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Grany przez Michała Rolnickiego Łukasz pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach. Jako biologiczny ojciec Ksawerego juniora zgodził się zostać dawcą szpiku kostnego dla syna. Wkrótce zbliży się do Kasi Górki.

 • “Barwy szczęścia": Synek Kasi ma białaczkę!

  ...mieć komplet badań oraz biopsję węzłów chłonnych i szpiku - wyjaśni. Fatalna diagnoza Niestety, diagnoza okaże się fatalna: białaczka szpikowa! Lekarze postawią ją w 1146. odcinku "Barw szczęścia...

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • "Klan": Paweł ma nawrót białaczki?

  Paweł (Tomasz Stockinger) poskarży się Tadeuszowi (Andrzej Strzelecki), że bardzo źle się czuje i wydaje mu się, że ma nawrót białaczki. Jeszcze tego samego dnia Lubicz spotka się ze swym hematologiem, a ten stwierdzi, że najchętniej położyłby go do szpitala i poddał kolejnej chemioterapii...

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

Zdjęcia na temat: białaczka
Wideo na temat: białaczka
 • "M jak miłość": Andrzej ma białaczkę?

  - Mam złe wyniki. Być może białaczkę – Andrzej wyznaje Wernerowi. Adam nie opuszcza przyjaciela w potrzebie i namawia go do walki z chorobą. Panowie decydują się na męskie podejście do problemu – wyruszają w miasto, by się upić. Trudną sytuację Budzyńskiego dodatkowo komplikuje powrót Sonii.

 • Minge przez lata ukrywała, że ma raka! Jak wyglądała jej walka z chorobą?

  ? "To była bardzo rzadka białaczka. O mojej chorobie wiedziały tylko trzy osoby" - dodała. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "W rytmie serca": Miłość i… zaraza?

  W niedzielę, 29 kwietnia o godz. 20:00 w Polsacie zobaczymy kolejny odcinek serialu „W rytmie serca”. Doktor Zych (Piotr Fronczewski) dowie się, że Edward (Artur Żmijewski) choruje na białaczkę – i od razu zacznie robić przyjacielowi wymówki. Czy Edward po tej rozmowie zmieni swoje podejście?

Dyskusje na temat: białaczka