• Informacje na temat:

  biały zegarek

Artykuły na temat: biały zegarek
 • Rubik w zegarku za milion

  ...diamentowy zegarek, który Anja założyła na inaugurację najnowszej kampanii reklamowej znanej firmy jubilerskiej, jest wart tyle, co luksusowa willa... "Fakt" donosi, że zegarek mógł kosztować ponad... milion złotych! Ozdoba ma formę ażurowej bransoletki z białego złota wysadzanej diamentami - a dokładniej 1034 o łącznej wadze 24 karatów. Anja jest twarzą firmy, która wyprodukowała to cacko - zegarek...

 • Gwiazdy przyciągną widzów?

  "Hotel 52" to luksus i surowe zasady. Wszystko musi błyszczeć, smakować, a pracownicy chodzić jak w zegarku. Czy nowa właścicielka wywróci ten świat do góry nogami? Już dziś pierwszy odcinek nowego serialu.

 • Eminem dostał "Rolexa"

  Eminem jest zazdrosny. Kiedy równie słynny co kontrowersyjny raper dowiedział się, że jego wielki rywal - Kid Rock - otrzymał w prezencie od wytwórni Interscope zegarek marki "Rolex", zażądał, aby bossowie firmy zakupili mu najdroższy z dostępnych na rynku ekskluzywnych chronometrów. Tymczasem raper dostąpił niedawno zaszczytu bycia porównanym do samego Króla Rocka, Elvisa Presley'a.

 • Jaki jest filmowy Święty Mikołaj?

  Święty Mikołaj to jeden z najczęstszych bohaterów filmowych. Jego wizerunek dobrodusznego staruszka z białą brodą, dużym brzuchem i workiem pełnym prezentów, przez lata nie uległ zmianie. Ale są filmy, które burzą ten prorodzinny obraz. To lubimy!

 • Hełm szturmowca Imperium, wykorzystany w pierwszym filmie sagi "Gwiezdne wojny" , okazał się jednym z największych przebojów aukcji, jaka odbyła się w słynnym londyńskim domu aukcyjnym Christie's. Jak co roku, wystawiono tam na sprzedaż pamiątki związane z filmami i gwiazdami przemysłu rozrywkowego. Białe nakrycie głowy sługi sił zła, "grające" w obrazie George'a Lucasa z 1977 roku, sprzedano za kwotę 19 tysięcy 387 funtów!

 • Ślub w Nowy Rok

  Eddie Murphy (46 l.) mocnym akcentem rozpoczął Nowy Rok. Ślub aktora z Tracy Edmonds (40 l.) odbył się 1 stycznia 2008 roku na prywatnej wyspie znajdującej się w pobliżu Bora Bora.

 • Kup hełm z "Gwiezdnych wojen"

  Cztery hełmy, pochodzące z nakręconej jako pierwszej części gwiezdnej sagi George'a Lucasa, filmu z 1977 roku "Gwiezdne wojny" , zostały wystawione na sprzedaż. Podczas aukcji, która odbędzie się we wtorek, 17 grudnia, w słynnym domu aukcyjnym Christie's, w Londynie, będzie można kupić również gadżety z innych filmów.

 • 82-letnia modelka nie składa broni

  Carmen Dell'Orefice, która w czerwcu skończyła 82 lata, mogłaby być dla współczesnych modelek prababcią. Jednak wciąż jest na topie. Tym razem pojawiła się na okładce magazynu "You".

 • "Avengers" ze Skolimowskim gotowi do akcji

  Od 11 maja oglądać będziemy w kinach najbardziej niezwykłą drużynę superbohaterów w historii, składającą się z postaci znanych z komiksów Marvela. To Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Hawkeye i Czarna Wdowa.

 • Michał Piróg: Dres jest moją tarczą

  Ekipa "Top Model. Zostań modelką" zawitała do Indii. Michał Piróg zdradza kulisy pracy w tym odległym kraju i wprowadza nas w hinduski świat mody.

Wideo na temat: biały zegarek
 • Biały Bóg

  Najlepszy film sekcji Un Certain Regard na 67. MFF w Cannes. Polityczna metafora ubrana w gatunkowy kostium. 13-letnia Lili walczy o to, by zachować swojego czworonoga, jednak jej ojciec porzuca psa na środku ulicy. Zwierzę błąka się po mieście, na własnej skórze doświadczając, jak okrutni potrafią być ludzie. Hagen ucieka przed hyclami, wpada w pułapkę chciwego bezdomnego, zostaje uwięziony i trenowany do krwawych walk. W końcu dołącza do sfory rozjuszonych psów, które mszczą się na swoich...

 • Biała wstążka

  Wioska w protestanckiej, północnej części Niemiec. 1913 - 1914, przeddzień wybuchu I wojny światowej. Historia dzieci, należących do miejscowego chóru kościelno-szkolnego, a także ich nauczyciela i rodziców: Barona, zarządcy, pastora, doktora, akuszerki oraz najemnych robotników rolnych. Mieszkańców wioski nękają coraz dziwniejsze wypadki, które powoli nabierają znamion rytualnej kary. Kto może za nimi stać?

 • Biała noc

  Policjant Vincent kradnie dużą torbę handlarzom kokainy, ale zostaje zidentyfikowany w trakcie operacji. Bandyci w odwecie porywają jego syna jako zakładnika. Vincent musi dokonać wymiany - torba na syna - w wielkim klubie prowadzonym przez mafię. Wkrótce zacznie się noc która będzie najdłuższą w jego życiu, a może nawet ostatnią.