• Informacje na temat:

  bieber sesja

Artykuły na temat: bieber sesja
 • Justin Bieber przeprasza, że przeklinał w programie na żywo

  Justin Bieber przeprosił wszystkich, którzy słuchali jego występu w BBC Radio 1, w trakcie którego kanadyjski wokalista użył niecenzuralnego zwrotu.

 • Justin Bieber nie wykonał wyroku. Powód?

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber, mimo wyroku skazującego w sprawie aktu wandalizmu, nie zrealizował nakazanych przez sąd pięciu dni prac społecznych.

 • Justin Bieber zakończył edukację

  Koniec ze szkołą - 18-letni kanadyjski gwiazdor Justin Bieber nie będzie się już uczył. Teraz będzie mógł się w pełni skupić na karierze i czerpaniu przyjemności z bycia bardzo bogatym młodym wokalistą.

 • Shawn Mendes księciem popu. Zobacz zdjęcia z sesji dla "Observer Magazine"

  ...wcale nie dziwi. Z takim stanem rzeczy nie do końca zgadza się Justin Bieber . Kiedy Mendes pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem okładki wspominanego magazynu, Bieber pokusił się o komentarz, w którym można wyczytać nutę zazdrości: "Musisz nagrać jeszcze kilka przebojów, by mnie zdetronizować…" – napisał Bieber dodając: "(…) jeśli chcesz, możemy zagrać o to w hokeja, ale słyszałem, że...

 • Justin Bieber znów wyśmiany przez internautów

  Jako pierwsze zareagowały portale plotkarskie, które wytknęły Justinowi Bieberowi i grafikom pracującym nad zdjęciami zbytnią ingerencję w oryginalny wygląd wokalisty. Już na pierwszy rzut oka widać, że idol nastolatek na zdjęciach Calvina Kleina może pochwalić się dużo większą klatką piersiową, bicepsem oraz penisem. Jak się okazało, to nie jedyna złośliwość w sieci, jaka dotknęła Biebera...

 • Kto w nowym sezonie "Simpsonów"?

  W 24 już sezonie amerykańskiego serialu animowanego "Simpsonowie", usłyszeć będzie można wiele gwiazd. Głosów bohaterom kreskówki użyczą m.in. Tom Waits i Justin Bieber.

 • Musisz tego posłuchać! Tygodniowy, subiektywny przegląd płytowy (13.11 - 19.11)

  One Direction, Justin Bieber, Michał Szpak i Piotr Rubik? Co łączy wszystkich tych artystów? O żadnym z nich nie przeczytacie w naszym cotygodniowym cyklu podsumowującym najciekawsze premiery płytowe. Co proponujemy w tym tygodniu?

 • A imię jej Milion

  ...20-latka ze Zgorzelca od trzech lat mieszka w Warszawie i robi zawrotną karierę: jej klipy mają już miliony wyświetleń, nie mniej odsłon notuje blog wokalistki, a Justin Bieber powiedział jej: "dobra robota". W rozmowie z INTERIA.PL Honorata "Honey" Skarbek deklaruje: - Nigdy bym siebie nie nazwała artystką.

 • FKA Twigs, Kendrick Lamar i inni w kampanii Calvina Kleina

  Autorem zdjęć do nowej kampanii marki Calvin Klein jest Tyrone Lebon . Prezentowana kolekcja przeznaczona jest na wiosnę tego roku. W sesji udział wzięły muzyczne gwiazdy, wśród nich Kendrick Lamar , Fetty Wap , Joey Badass . W kampanię zaangażował się również współpracujący już wcześniej z Calvinem Kleinem Justin Bieber . Jedyną kobietą w tym gronie jest brytyjska wokalistka FKA Twigs...

 • "Zoolander no. 2": Ben Stiller na okładce "Vogue'a"

  Derek Zoolander niebawem powróci na ekrany kin, by w towarzystwie femme fatale Penélope Cruz i starego (to żart, w tej branży nikt nie jest stary, hellllooouu!) przyjaciela Hansela McDonalda (Owen Wilson) ponownie stawić czoła parszywemu Mugatu (Will Ferrell). A nie są to dobre czasy dla mody... ktoś chce zamordować najpiękniejszych ludzi świata (sorry, Justin Bieber) Sesja zdjęciowa...