• Informacje na temat:

  bieber zatrzymany

Artykuły na temat: bieber zatrzymany
 • Justin Bieber ukradł rower!

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber został zatrzymany przez ochronę jednego z hoteli w Las Vegas.

 • Skąd Justin Bieber bierze psychotropy?

  ...19-letni piosenkarz Justin Bieber ujawnił dostawcę zażywanych leków psychotropowych.

 • Justin Bieber z zarzutami!

  Justin Bieber znów ma kłopoty z prawem. Czy kanadyjski gwiazdor wyląduje w więzieniu?

 • Bogaty palant Justin Bieber

  Justin Bieber znakomicie odnajduje się w roli największego palanta show-biznesu. Każdy kolejny, podszyty arogancją wyskok tylko umacnia ten konsekwentny i spójny wizerunek znienawidzonego idola. Wizerunek, który pozwolił mu przetrwać.

 • Justin Bieber: Jest wyrok sądu!

  Przypomnijmy, że w styczniu tego roku Justin Bieber został zatrzymany w Miami pod zarzutem prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym, utrudnianie interwencji policji, wreszcie brak aktualnego prawa jazdy. Gwiazdora pop aresztowano w trakcie nielegalnych wyścigów samochodowych na ulicach Miami. Justin Bieber nie przyznał się do winy. Proces w sprawie miał zacząć się jeszcze w lecie, ale za sprawą...

 • Justin Bieber się kaja

  Po tym, jak jeden z portali opublikował zdjęcia Justina Biebera ze skrętem, młody gwiazdor pop obiecał poprawę.

 • Justin Bieber porównuje się do Michaela Jacksona

  Dobre samopoczucie nie opuszcza Justina Biebera, który urządzał sobie samochodowe rajdy pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • "Twardziel" Justin Bieber płakał w więzieniu?

  Zagraniczne media informują o kolejnych szczegółach aresztowania gwiazdora pop Justina Biebera.

 • Justin Bieber: Nagrania z aresztu zostaną upublicznione?

  Rozprawa przeciwko Justinowi Bieberowi w sądzie na Florydzie została przełożona na późniejszy termin. Powodem jest konflikt pomiędzy stronami sporu o nagranie z więziennych kamer, które zarejestrowały pobyt kanadyjskiego gwiazdora za kratkami.

 • Justin Bieber reptilianinem? Dziwna teoria spiskowa z australijską gazetą w tle

  Teorii spiskowych na temat gwiazd jest naprawdę mnóstwo. W oczach pewnej grupy zapaleńców znani na całym świecie wokaliści i muzycy są iluminatami, klonami, masonami, a może nawet w ogóle nie żyją. W marcu sieć obiegła natomiast teoria, według której Justin Bieber jest... jaszczurem.

Wideo na temat: bieber zatrzymany
 • Justin Bieber aresztowany: Tłumy fanek przed aresztem!

  "Kochamy cię, Justin! Nie daj się" - krzyczeli fani, pozdrawiający wychodzącego z aresztu Justina Biebera. Gwiazdor został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu. W sądzie usłyszał ponadto zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem narkotyków, stawiania oporu policjantom oraz braku ważnego prawa jazdy. (CNN Newsource/x-news)

 • Policja znalazła narkotyki w domu Biebera!

  jednym z kolegów Justina znaleziono kokainę. "Zatrzymany został pan Xavier Dominic Smith. Aresztowaliśmy go za posiadanie narkotyków" - powiedział porucznik David Thompson. "Pan Bieber nie został(...)Wizyta policji w domu Justina Biebera przyniosła nieoczekiwane skutki. Funkcjonariusze pojawili się w rezydencji piosenkarza w celu zdobycia nagrań z monitoringu, które mogłyby pomóc w prowadzonym

 • Honey broni Justina Biebera. "Wszystkie media na nim żerują"

  Justin Bieber (19 l.) został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających (wypił kilka drinków, palił marihuanę i zażył środek antydepresyjny Xanax), przekroczenie prędkości, stawianie oporu podczas zatrzymania oraz jazdę bez ważnego dokumentu. Gosposia gwiazdora alarmuje, że ilość alkoholu, marihuany i leków jest w życiu gwiazdora poza kontrolą, a same narkotyki