• Informacje na temat:

  bielizna męska

Artykuły na temat: bielizna męska
 • Prokop: Obudziłem się z męskimi majtkami w kieszeni

  Marcin Prokop (36 l.) przełom roku spędził w Finlandii wraz ze swoimi „fińskimi kolegami - drwalami” na imprezie karaoke. Nie byłoby w tym nic szalonego, gdyby nie fakt, iż po wszystkim obudził się w śniegu, z męskimi majtkami w kieszeni. „Myślałem, że to były moje, ale moje miałem na sobie...” – tłumaczył w "Dzień dobry TVN". Prowadzący do dzisiaj nie wie, do kogo mogła należeć owa bielizna...

 • Drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

  Universal Pictures zaprezentowało drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya", adaptacji bestsellerowej powieści E.L. James. Widzowie, którzy spodziewają się, że zobaczą w nim całą masę seksu i perwersji, będą zawiedzeni.

 • Joanna Przetakiewicz wyznaje: Kocham seks i nie wyobrażam sobie bez niego życia!

  Joanna Przetakiewicz (52 l.) kreuje się na ekspertkę w relacjach damsko-męskich. W czasach epidemii zamierza pomagać kobietom, dla których spędzanie całych dni z partnerem bywa ciężkie.

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Dawid Woliński (37 l.) nie przestaje zadziwiać swoimi jakże "męskimi" wyznaniami...

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • Herbuś w Leśnej Górze

  Już dzisiaj, 31 października, w serialu zobaczymy gościnny występ Edyty Herbuś. Piękna tancerka gra Amandę - modelkę reklamującą damską bieliznę. Po szpitalu paradować będzie w kuszącym szlafroczku i męski personel kompletnie straci dla niej głowę.

 • "50 twarzy Greya" tylko dla dorosłych

  Zgodnie z ustaleniem amerykańskiego stowarzyszenia MPAA "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będą mogły obejrzeć osoby poniżej 18. roku życia bez nadzoru rodziców.

 • ​Zakochane w... bieliźnie!

  Wiele znanych aktorek pojawiło się na otwarciu ekskluzywnego butiku z damską bielizną. Sklep amerykańskiej marki firmują największe gwiazdy!

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bez sceny z tamponem

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów skandalizującej powieści E.L James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - scena z tamponem - nie znalazł się w oczekiwanej ekranizacji książki - ujawniła reżyserka Sam Taylor-Wood.

Wideo na temat: bielizna męska
 • Jurorzy „#Supermodelki Plus Size” kłócą się o modelkę! "Była totalnie męska"

  udziale w programie? "Była totalnie męska" - mówił Rafał Maślak. Jak reszta jurorów?

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

 • "Sprawiedliwi: Wydział kryminalny": Odcinek 383.

  Kiedy Paulina budzi się rano, wydaje jej się, że słyszy, jak jej córka z kimś rozmawia. Potem słychać dźwięk zamykanych drzwi… ale Agata wszystkiemu zaprzecza. Wieczorem Paulina znajduje pod jej łóżkiem męską bieliznę. Konflikt pomiędzy matką a córką znów się zaognia… Tymczasem Paulina wraz z Kubą Walczakiem pracuje nad sprawą zaginionego nastolatka. W toku śledztwa okazuje się, że chłopiec ukrywał w domu przedmioty, na które z pewnością nie było go stać. Analiza danych logowania telefonu...

 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...