• Informacje na temat:

  bielsko biała

Artykuły na temat: bielsko biała
 • Bielsko-Biała pamięta o Czesławie Niemenie

  Koncert Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore zainaugurował w czwartek (24 marca) I Festiwal "Niemen - Pamięć" w Bielsku-Białej. Impreza potrwa do soboty (26 marca), a jego największą atrakcją będzie występ włoskiej piosenkarki pop Faridy Gangi, przyjaciółki piosenkarza.

 • Tom Hanks obiecał, że przyjedzie do Bielska-Białej

  ..."Tom Hanks obiecał, że odwiedzi Bielsko-Białą" - podała na portalu społecznościowym Monika Jaskólska, organizatorka akcji ofiarowania aktorowi Fiata 126p. Bielszczanka spotkała się z nim w Los Angeles. Jak dodała, auto może trafić do gwiazdora już w listopadzie.

 • W lipcu w Bielsku-Białej prezentacja Fiata 126p, którego otrzyma Tom Hanks

  ...9 lipca bielszczanie zobaczą Fiata 126p, którego w prezencie otrzyma popularny aktor Tom Hanks. Dzień wybrano nieprzypadkowo. Monika Jaskólska, pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa", przypomniała, że aktor będzie wtedy świętował 61. urodziny.

 • Fiat 126p wyruszył w podróż do Toma Hanksa

  Fiat 126p, który jest prezentem dla aktora Toma Hanksa, wyruszył w poniedziałek w najdłuższą podróż do Los Angeles. - Wręczymy go Tomowi w połowie przyszłego tygodnia - powiedziała pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" Monika Jaskólska.

 • Tom Hanks w najbliższy czwartek otrzyma swojego Fiata 126p

  ...- Tom Hanks już w czwartek zasiądzie za kierownicą swego Fiata 126p. Aktor otrzyma auto i kluczyki podczas spotkania zorganizowanego prawdopodobnie w jednym ze studiów filmowych - powiedziała pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" Monika Jaskólska.

 • SBB za żelazną kurtyną

  Koncertem w Bielsko-Białej (piątek, 6 lutego) trasę promocyjną albumu "Iron Curtain" rozpoczyna słynne śląskie rockowe trio SBB.

 • Hard Rocker: Będą dziewczyny!

  Podczas imprezy urodzinowej magazynu "Hard Rocker" (klub Rude Boy, Bielsko-Biała, 27 września) nie zabraknie nie tylko muzycznych atrakcji...

 • Polacy bronią wizerunku Bolka i Lolka

  Członkowie "Inicjatywy Obrony Wizerunku Bolka i Lolka Bielsko-Biała 2006" rozpoczęli w czwartek, 1 czerwca w Bielsku- Białej zbieranie podpisów pod petycją do polskich władz, by sprzeciwiły się wykorzystywaniu postaci chłopców w materiałach reklamujących udział niemieckich gejów i lesbijek w warszawskich Dniach Równości.

 • Inicjatywa obrony wizerunku Bolka i Lolka

  Około tysiąca podpisów zebrali członkowie "Inicjatywy Obrony Wizerunku Bolka i Lolka Bielsko-Biała 2006" pod petycją do polskich władz. Obrońcy Bolka i Lolka oczekują, że władze sprzeciwią się wykorzystywaniu ich wizerunków w materiałach reklamujących udział niemieckich homoseksualistów w warszawskich Dniach Równości.

 • Bolek i Lolek w Paradzie Równości

  Grupa bielszczan protestuje przeciwko użyciu przez niemieckie środowiska gejów i lesbijek postaci Bolka i Lolka w reklamie warszawskich Dni Równości. Zawiązali oni "Inicjatywę Obrony Wizerunku Bolka i Lolka Bielsko-Biała 2006". W czwartek, 31 maja, w centrum miasta zaczną zbierać podpisy pod petycją do polskich władz, by sprzeciwiły się wykorzystywaniu bohaterów kreskówki w reklamie imprezy.

Dyskusje na temat: bielsko biała
 • Re: "rodzinka.pl": Sensacja! Boscy mieli nazywać się... Krajewscy!

  Masz 100% racji, tylko, że w bogactwie nie żyje jakieś 10% polskich rodzin, tylko około 37% - to stan na roczniki 2013-2014. Zobacz ilu Warszawiaków mieszka w bogactwie, w Poznaniu, w Krakowie i w Bielsku-Białej. Tak wiem, Bielsko-Biała nie zalicza sie do miast bogatych, ale Bielsko-Biała (dokładnie dzielnica miasta Wapienica, oraz Komorowice i Polscy prezesi Włoskich oddziałów zakładów pracy) to

 • Lucyna Malec, znana widzom między...

  jurek matusiak prosi o kontakt pilny LO nr 4 bielsko biała