• Informacje na temat:

  biernat paulina

Artykuły na temat: biernat paulina
 • Paulina Biernat z "Tańca z Gwiazdami" doznała poważnej kontuzji

  Dwa tygodnie temu Paulina Biernat doznała kontuzji. Uraz okazał się na tyle poważny, że tancerka musi na pewien czas pożegnać się z tańcem.

 • Michał Szpak pokazał prywatne zdjęcie z Pauliną Biernat. Są parą?

  Ponad 6 tys. polubień zdobyło czarno-białe zdjęcie opublikowane na instagramowym profilu Michała Szpaka. Na kolanach wokalisty siedzi Paulina Biernat, jego partnerka z programu "Taniec z gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Kasia Sawczuk odpada, Paulina Chylewska olśniła jurorów

  ...i wyrażasz to ciałem" - zakończył ocenę Michał Malitowski. Para otrzymała 33 punkty. Tomasz Zimoch i Paulina Biernat zatańczyli walca angielskiego. "Opanował pan choreografię, zatańczył pan z klasą(...), a Iwona Pavlović zwróciła uwagę na "efektowny" ślizg na kolanach, który przypomniał jej o popisowym numerze Michała... Malitowskiego. Para dostała 30 punktów. Paulina Chylewska i Jacek Jeschke...

 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni występ Tomasza Zimocha

  Tomasz Zimoch i Paulina Biernat odpadli w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie Polsatu pozostało już tylko 8 par.

 • Tomasz Zimoch: Cieszy mnie spadek wagi

  Mistrz metafor, legenda radiowego komentarza sportowego, dziennikarz z pasją. Tomasz Zimoch próbuje sił na parkiecie! W "Tańcu z Gwiazdami" partneruje mu Paulina Biernat.

 • Daniel Qczaj o "Tańcu z Gwiazdami": Już jestem wygrany

  Charyzmatyczny trener motywator z Podhala przywraca wiarę w siebie i nie boi się wyzwań. Daniel Qczaj u boku Pauliny Biernat sprawdzał się w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • Gwiazdy "Tańca z gwiazdami" u Józefowicza

  Anna Głogowska, Jan Kliment, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Paulina Biernat i Stefano Terrazzino to gwiazdy spektaklu tanecznego "I Move You". 21 października wystąpią na scenie Teatru Studio Buffo prowadzonego przez Janusza Józefowicza.

 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Zimoch w walcu angielskim

  W pierwszym odcinku nowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" legendarny dziennikarz Tomasz Zimoch i jego partnerka Paulina Biernat zatańczą walca angielskiego. Będzie z całą pewnością elegancko, pięknie i szykownie, ale pan Tomasz nie byłby sobą, gdyby celnie nie opisał sytuacji.

 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni taniec Jacka Lenartowicza

  ..."Czarnym koniem" drugiego odcinka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" okazał się Dawid Kwiatkowski, który w parze z Janją Lesar zatańczył rewelacyjną cza-czę. Z programem pożegnała się para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat.

 • Kto w ćwierćfinale "Tańca..."?

  W dziesiątym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się w niedzielę, 6 listopada, z programem pożegnali się Michał Szpak i Paulina Biernat. O Kryształową Kulę walczą już tylko cztery pary, które wystąpią w ćwierćfinale. Najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Bilguun Ariunbataar i Janja Lesnar.

Zdjęcia na temat: biernat paulina
 • Paulina Biernat, Stefano Terrazzino
 • Paulina Biernat, Weronika Marczuk, Stefano Terrazzino
 • Paulina Biernat, Weronika Marczuk, Stefano Terrazzino
Wideo na temat: biernat paulina
 • Qczaj i Paulina Biernat snują plany na przyszłość po "Tańcu z Gwiazdami"

  Daniel "Qczaj" Kuczaj i Paulina Biernat, którzy odpadli w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami", wyznają, że mają już pomysły na kolejne wspólne projekty, a także zdradzają, komu teraz będą kibicować w show Polsatu.

 • Mandaryna wyśmiała mądrości "ekspertki" Biernat w "Dzień dobry TVN"

  Znana z "Tańca z gwiazdami" Paulina Biernat pojawiła się w "Dzień dobry TVN" w roli ekspertki od rozwodów. Tancerka przekonywała, że kryzysy w związku są czymś normalnym i radziła małżonkom m.in(...) związek" - mędrkowała Biernat. I radziła kobietom, by dla swoich facetów były jednocześnie kochankami, żonami i przyjaciółkami. "Jeśli jedna z tych osób jest w kryzysie, zawsze możemy się złapać

 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Zimoch w walcu angielskim

  W pierwszym odcinku nowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" legendarny dziennikarz Tomasz Zimoch i jego partnerka Paulina Biernat zatańczą walca angielskiego.

Dyskusje na temat: biernat paulina