• Informacje na temat:

  bierze ślub

Artykuły na temat: bierze ślub
 • Sandra Kubicka bierze ślub

  Sandra Kubicka to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Od jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami" szeroko komentowane jest jej życie prywatne. Ona sama chętnie dzieli się nim ze swoimi wielbicielami w mediach społecznościowych. Ostatnia dodana fotografia na Instagrama szczególnie poruszyła jej fanów. Wygląda na to, że Kubicka zna już dokładną datę ślubu! Do sieci trafiły zdjęcia...

 • "Rolnik szuka żony": Krystyna z drugiej edycji programu bierze ślub z kobietą. Podała datę ceremonii

  Tylko nieco ponad tydzień dzieli jedną z uczestniczek drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" od wejścia na "nową drogę życia". Krystyna wkrótce poślubi swoją partnerkę, a w jednym z wywiadów zdradziła szczegóły uroczystości.

 • Małaszyński bierze ślub, ale...

  Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Andrzej Nejman wystąpią w rolach głównych w farsie Robina Hawdona "Ślub doskonały". Premierę spektaklu w reżyserii Marcina Sławińskiego zaplanowano na 14 grudnia w warszawskim Teatrze Kwadrat.

 • "Klan": Bożenka bierze ślub

  Dla Lubiczówny to bardzo gorący czas. Trzeba załatwić formalności, wybrać suknię ślubną i zrobić elegancką fryzurę.

 • Kiepscy: Walduś bierze ślub!

  ...cywilne, ponieważ moi mężowie byli już rozwodnikami, gdy brali mnie za żonę. Trochę żal, bo nigdy z tej przyczyny nie miałam na sobie białej sukni ślubnej, a dziś już jestem bardziej po tej drugiej...

 • Terrazzino bierze ślub!

  Stefano Terrazzino (29 l.), partner Agaty Kuleszy z 8. edycji "Tańca z gwiazdami", stanie wkrótce na ślubnym kobiercu.

 • "Przyjaciółki": Liszowska bierze ślub

  Perypetie czterech młodych kobiet z uwagą śledzi cała Polska, zatem powstanie kolejnej części nie było dla nikogo zaskoczeniem. W okolicach Góry Kalwarii wielkie zamieszanie - przyjaciółki w kwietnych koralach i zwiewnych, letnich sukienkach zsiadają z tratwy i w szampańskich nastrojach wysiadają na brzeg. Nieopodal stoi ślubna limuzyna, z której wysiadają Michał (Marcin Rogacewicz) i Patrycja...

 • "Asy bez kasy": Zach Galifianakis bierze ślub

  Już 21 października na nasze ekrany trafi komedia "Asy bez kasy", z gwiazdą cyklu "Kac Vegas" Zachem Galifianakisem w roli dość szczególnego przestępcy. Dystrybutor filmu udostępnił fragment nietypowej sesji ślubnej z udziałem głównego bohatera.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Brała udział w programie już wcześniej?

  ..."Ślub od pierwszego wejrzenia" przyciąga przed telewizory masę fanów. Występ w telewizyjnym programie wiąże się ze szybkim wzrostem popularności uczestników biorących udział w eksperymencie. W aktualnej edycji widzowie poznali między innymi Oliwię i Łukasza. Para zebrała spore grono fanów, którzy dokonali ciekawego odkrycia. Czyżby Oliwka występowała w miłosnym reality show już wcześniej?

 • Robbie Williams bierze ślub!

  Wieczny kawaler Robbie Williams już jutro (7 sierpnia) zamierza złamać serca tysięcy fanek - wówczas poślubi swoją dziewczynę, amerykańską aktorkę Aydę Field.

Zdjęcia na temat: bierze ślub
Wideo na temat: bierze ślub
 • Maciej Zień bierze ślub! Kim jest jego ukochany?

  Maciej Zień bierze ślub! Jak donoszą media, słynny projektant i jego wybranek pobiorą się w Brazylii. Przyszły mąż Zienia pochodzi z Rio de Janeiro. Według doniesień portali, ślub odbędzie się 5 maja br., prawdopodobnie w posiadłości pary. Małżeństwa gejowskie są w Brazylii legalne od 2013 roku (Agencja TVN/x-news)

 • Katharine McPhee i David Foster wzięli ślub

  Katharine McPhee i David Foster wzięli ślub w Londynie. Aktorka i przyjaciółka Meghan Markle podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie. - Dokładnie 13 lat temu ukazał się mój pierwszy singiel „Somewhere Over The Rainbow". Biorę ślub z mężczyzną, który go wyprodukował. Życie jest pełne pięknych zbiegów okoliczności, prawda? Dziękuję, że zabrałeś mnie nad tęczę, David - napisała. 35

Dyskusje na temat: bierze ślub