• Informacje na temat:

  big boi plotki

Artykuły na temat: big boi plotki
 • Mama Kisio wybiera się do "Big Brothera"! Woźniak-Starak chce to zablokować?!

  Izabela Kisio-Skorupa udzieliła zadziwiającego wywiadu, w którym przekonuje, że dostała się do nowej edycji "Big Brothera". Narzeka jednak, że nie zgadza się na to prowadząca Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak. O co w tym chodzi?

 • Serialowy przewodnik

  ...córkę, by ułożyła sobie życie za granicą. Kolęda dziękuje Markowi za opiekę nad Antkiem. Zwierza się wspólnikowi, że dzięki znajomości z Mateuszem wnuczek będzie mniej tęsknić za matką. Sam jednak boi(...) Sebastian pomaga Uli, która boi się, że straci pracę. Jego rozmowa z Kossowskim nic nie daje. W klasztorze ojciec Andrzej prosi Fryderyka o pomoc. Młody zakonnik poznaje panią Anielę, która straciła chęć...

 • Serialowy przewodnik

  ...wściekły, ale tylko do momentu, gdy syn wyznaje, jak bardzo się o niego boi... Ojciec Irka prosi syna, by oddał mu ostatnią przysługę. Przed śmiercią chce pożegnać się ze swoją córką! W ten sposób Podleśny(...) zabrać go do Big Bear, aby tam mógł wypocząć. odc.5581 Pamela dowiaduje się, że jej siostra odrzuciła szansę na powrót do Forrester Creations. Ridge, dziękując Taylor za wsparcie, niespodziewanie ją...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Jola Rutowicz boi się o miłość

  - Słyszałam, że to bawidamek... - mówi o swoim ukochanym Jarku Jakimowiczu (39 l.) Jola Rutowicz, zwyciężczyni "Big Brothera" (24 l.). W tabloidach para zajęła miejsce do niedawna ulubionej pary Doda - Radek Majdan.

 • Scorsese opowie o Elizabeth Taylor

  Martin Scorsese planuje nakręcić film o jednym z najbardziej burzliwych związków Hollywood - relacji Richarda Burtona i Elizabeth Taylor. Był to jeden z pierwszych filmowych romansów, który w takim stopniu zelektryzował plotkarskie media.

 • Byłem naiwnym kretynem

  Kiedy Jarosław Kuźniar, popularny dziennikarz telewizyjny i radiowy, zgodził się na prowadzenie muzycznego programu "X Factor", nawet nie przypuszczał jak bardzo wpłynie to na jego życie, nie tylko zawodowe. Czy teraz żałuje swej decyzji? Jak ma zamiar pogodzić dwie role - dziennikarza informacyjnego i showmana?

 • "Szatańska szóstka"

  Zespół Queens od momentu debiutu w 2005 roku sporo już doświadczył. Dwie płyty, występ w eurowizyjnych preselekcjach w 2006 roku, występ w konkursie "Piosenka Na Mundial" i wreszcie odejście dwóch wokalistek. 23 lutego trio w odnowionym składzie będzie się starało wygrać polskie eliminacje do Eurowizji 2008. Jak same przyznają, jako girlsband nie mają w Polsce konkurencji. Monika Niedek, Julia Trębacz i Sylwia Parys opowiadają o swoich szansach, kolejnej płycie i próbują zmierzyć się z fatum...

 • OutKast: Nowa płyta w 2004 roku?

  Jeszcze w tym roku może się ukazać kolejny album duetu OutKast. Jeden z jego członków, Andre 3000 twierdzi, że zespół ma bardzo dużo nowych piosenek, czekających w kolejce do nagrania.

 • "Wiem, co mi sprawia przyjemność"

  Dla jednych jest wszechstronnie utalentowaną artystką, mającą szansę zrobić karierę na miarę Madonny, dla innych zaledwie wytworem sprawie działającej machiny promocyjnej. Faktem jest, że Beyonce Knowles od dzieciństwa przygotowywana była przez swego ojca i jednocześnie menedżera, Matthew Knowlesa, do roli wielkiej gwiazdy.

Wideo na temat: big boi plotki
 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.