• Informacje na temat:

  big brother 1 po latach

Artykuły na temat: big brother 1 po latach
 • "Big Brother" w internecie

  Wielki Brat powraca do Polski po pięciu latach przerwy. "Big Brother 4.1" to rewolucja w programach reality show. Po raz pierwszy, w takim zakresie zostaną w nim wykorzystane najnowsze techniki audio-video oraz internet.

 • Zmiany w Big Brother

  Decyzją Wielkiego Brata do domu weszła trójka nowych uczestników. Zamieszkali w sekretnym pokoju. Od tej pory każdy ich ruch śledzi 35 kamer telewizyjnych (High Definition). Kiedy dołączą do pozostałych uczestników programu Big Brother 4.1 pozostaje tajemnicą. Widzowie Czwórki przekonają się wkrótce, kto został zwycięzcą internetowego castingu na dodatkowego uczestnika reality show Big Brother 4.

 • Big Brother przyciąga

  Program "Big Brother 4.1", który wystartował na antenie Czwórki 2 września o godzinie 20:00, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Przyciągnął przed ekrany telewizorów aż 3 376 843 widzów. To dwa razy więcej w porównaniu z wynikami średniej oglądalność stacji w pierwszym półroczu 2007.

 • Polski Big Brother powraca!

  ...2 czerwca w Warszawie rusza ogólnopolski casting do kolejnej edycji polskiego "Big Brothera"! Po pięciu latach stacja TV4 zdecydowała się zainwestować w sprawdzoną na całym świecie formułę. Program oglądać będziemy mogli od września.

 • "Big Brother 4.1" nadchodzi

  Stacja TV4 rozpocznie jesienią transmisję reality show "Big Brother 4.1".

 • Boy George w "Big Brotherze"

  Boy George, popularny w latach 80. wokalista brytyjskiej grupy Culture Club (przebój "Do You Really Want To Hurt Me?"), podpisał kontrakt na udział w czwartej edycji reality show "Celebrity Big Brother". Wśród uczestników angielskiego programu ma się znaleźć także m.in. Anna Nicole Smith, była gwiazdka "Playboy'a", znana również z występów w filmie ("Naga broń 33 i 1/3").

 • 150 lat do Big Brothera!

  Tego w historii programu Big Brother jeszcze nie było. Uczestnikami najnowszej polskiej edycji programu Big Brother 4.1, emitowanego na antenie telewizyjnej Czwórki, zostaną pani Zofia Petka i pan Marian Szczepaniak.

 • Kto poprowadzi Big Brothera?

  ..."Big Brother 4.1" najsłynniejsze reality show na świecie wystartuje w Czwórce 2 września o godzinie 20.00. Program poprowadzą Karina Kunkiewicz oraz Kuba Klawiter, którzy pokonali w castingach kilkuset konkurentów, w tym wiele znanych osobowości polskiego show biznesu.

 • Jubileusz TVN: To już 20 lat!

  ...", pierwsze reality show "Agent" czy kultowy "Big Brother" - to tylko niektóre z kultowych programów stacji. Przez dwie dekady widzowie mogli zobaczyć ponad 40 ramówek, blisko 5000 godzin seriali,  7306(...) krańcu świata" - cyklu dokumentalnego, który zadebiutował we wrześniu 2009 roku. Wcześniej Martyna Wojciechowska prowadziła m.in. "Big Brothera". Kontrowersyjny reality show wystartował w marcu 2001

 • Przyjdź na casting do Big Brothera!

  Już 2 czerwca w Warszawie i 9 czerwca w Gdańsku rusza ogólnopolski casting do kolejnej edycji programu Big Brother! Wszystkich, którzy chcą przeżyć przygodę i sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach organizatorzy serdecznie zapraszają.