• Informacje na temat:

  big brother co z uczestnikami

Artykuły na temat: big brother co z uczestnikami
 • "Big Brother": Widzowie mogą zadzwonić do uczestników

  Uczestnicy "Big Brothera" dostali telefon stacjonarny. Jak ogłoszono w mediach społecznościowych programu, widzowie mogą zadzwonić do domu Wielkiego Brata i przekazywać mieszkańcom swoje wiadomości. Domownicy odebrali już pierwsze telefony. Co trzeba zrobić, by "dodzwonić" się do domu Wielkiego Brata?

 • "Big Brother 2": Zaskakujące nominacje

  ..."Big Brother Arena", którą wyemitowano 17 listopada, była wyjątkowa. Z programu nikt nie odpadł, za to pojawiło się dwoje nowych uczestników. Nominacje również nie były takie, jak zawsze. Co się wydarzyło? Kamil Lemieszewski był w szoku.

 • "Big Brother": Znamy zwycięzcę

  Po trzech miesiącach pierwsza edycja nowego "Big Brothera" dobiegła końca. Po wielu tygodniach walki o pozostanie w domu Wielkiego Brata na polu bitwy pozostały już tylko cztery osoby. Magda Wójcik, Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski i Radosław Palacz walczyli o pierwsze miejsce w "Big Brotherze" i główną wygraną. Każde z nich miało swoich fanów i więcej lub mniej antyfanów. Jednak kto przez trzy...

 • "Big Brother 2". Mateusz łamie serce Sarah?

  Relacje między uczestnikami drugiej edycji reality show "Big Brother" w TVN7 wydają się dość skomplikowane. Bardzo blisko dotychczas byli ze sobą Sarah i Mateusz, którzy w pierwszych dniach pobytu w domu Wielkiego Brata postanowili nawet wziąć zaaranżowany "ślub". Jednak on w ostatnim czasie mocno zbliżył się do innej uczestniczki... Mateusz złamie serce Sarah?

 • "Big Brother 2". Uczestniczki nago pod prysznicem

  ..."Big Brother" wrócił do TVN7 z drugą edycją. W ostatni piątek nowi mieszkańcy wprowadzili się do domu Wielkiego Brata i zaczęli integrację. Wydaje się, że nowa ekipa póki co jest bardziej dynamiczna i odważniejsza niż ta poprzednia. Również jeżeli chodzi o higienę osobistą. Panie nie wstydzą kąpać się nago.

 • "Big Brother": Uczestnicy przekroczyli granicę. Polały się łzy

  Napięcie pomiędzy Łukaszem Darłakiem a innymi uczestnikami "Big Brothera" od jakiegoś czasu narastało. Ostatnio pomiędzy nim a Tomaszem Urbanem i Maciejem Borowiczem wywiązała się kolejna nieprzyjemna sytuacja. Łukaszowi w końcu puściły nerwy. Uczestnik, który niedawno przyznał się przed pozostałymi do bycia homoseksualistą, wybuchnął płaczem w pokoju zwierzeń.

 • "Big Brother": Justyna chce przeprosin

  Justyna Żak i jej chłopak Paweł Grigoruk w ubiegłym tygodniu na własne życzenie opuścili dom Wielkiego Brata. Zwłaszcza ona bardzo szybko powróciła do intensywnej aktywności w mediach społecznościowych. Podczas relacji na InstaStories opowiada o swoich odczuciach i przemyśleniach dotyczących "Big Brothera", analizuje też zachowanie innych uczestników. Od jednego z nich chciałaby usłyszeć słowo...

 • ​"Big Brother": Magda Zając szczerze o programie i uczestnikach

  ...26 maja swoją przygodę z "Big Brotherem" zakończyła Magda Zając. Uczestniczka, która dołączyła do programu w trakcie jego trwania, od początku budziła skrajne emocje wśród innych domowników i widzów. Teraz specjalnie dla Interii mówi szczerze o niektórych osobach z domu Wielkiego Brata i swoim odejściu z programu.

 • "Big Brother": Walczą o wejście do domu Wielkiego Brata

  Poznaliśmy już pierwszych uczestników drugiej edycji reality show TVN7 "Big Brother". To oni przez najbliższy tydzień będą walczyć o głosy widzów, by jako pełnoprawni mieszkańcy znaleźć się w domu Wielkiego Brata. Co wiemy o Martynie, Wiktorii i Sewerynie?

 • "Big Brother 2". Uchodźcy w domu Wielkiego Brata

  W czwartek wieczorem w programie "Big Brother" pojawili się niecodzienni goście. Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje - uczestników odwiedzili uchodźcy. Wcześniej jedna z fundacji zajmujących się pomocą dla uchodźców ostro skrytykowała ten pomysł.

Wideo na temat: big brother co z uczestnikami
 • "Big Brother": Victor Stadnichenko o swoim udziale w reality-show. "Nie wstydzę się"

  , zareagowała pozytywnie, ale potem przypomniała sobie, że w tym programie nie ma kontaktu z uczestnikami i trochę się zmartwiła - mówi mieszkaniec domu Wielkiego Brata. - Powiedziała mi, że nadaję się do tego programu, bo jestem wesołą postacią, nie boję się być śmieszny, nie wstydzę się, mam dystans do siebie - dodaje Victor. Druga edycja reality-show "Big Brother" rozpoczęła się w piątek, 13 września

 • "Big Brother": Czy uczestnicy bali się Igora?

  Kasia Oleh o Igorze. Czy według niej przekraczał granice? Czy uczestnicy się go po prostu bali? Co najbardziej przeszkadzało jej w jego zachowaniu?

 • "Big Brother": Kasia o powrocie Łukasza

  Kasia Oleh mówi o swoich odczuciach dotyczących Łukasza Darłaka, który wrócił do domu Wielkiego Brata po kilkutygodniowej przerwie. Czy według niej uczestnik zmienił się podczas swojej nieobecności?