• Informacje na temat:

  big brother druga edycja

Artykuły na temat: big brother druga edycja
 • "Big Brother": Będzie kolejna edycja?

  Właśnie zakończyła się druga edycja reality show "Big Brother". Jesienny sezon nie okazał się tak dużym hitem, jak wiosenna odsłona programu. "Big Brother" w TVN7 stracił aż 264 tysiące widzów. Czy powstanie kolejna edycja? Chyba wszystko już jasne.

 • "Big Brother 2": Znamy zwycięzcę! Kamil Lemieszewski wygrywa drugą edycję show!

  Po trzech miesiącach druga edycja nowego "Big Brothera" dobiegła końca. Po wielu tygodniach walki o pozostanie w domu Wielkiego Brata na polu bitwy pozostały już tylko trzy osoby. Kamil Lemieszewski, Wiktor Stadniczenko i Martyna Lewandowska walczyli o pierwsze miejsce w "Big Brotherze" i główną wygraną. Kto okazał się zwycięzcą?

 • "Big Brother": Startują castingi do nowej edycji programu

  ...​W marcu program "Big Brother" powrócił do polskiej telewizji po ponad dekadzie przerwy. Zobaczymy ją na antenie TVN7 już we wrześniu. Castingi do drugiej edycji nowego "Big Brothera" już ruszyły.

 • "Big Brother": Bliźniaczki uczestniczkami drugiej edycji! Kto jeszcze?

  Już w piątek, 13 września, na antenie TVN7 zadebiutuje druga edycja reality show "Big Brother". W nowym sezonie widzów czeka sporo zmian, zarówno jeżeli chodzi o dni emisji poszczególnych odcinków, jak i o samą formułę programu. Gabi Drzewiecka, nowa prowadząca Big Brothera, w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" uchyliła nieco rąbka tajemnicy.

 • "Big Brother": Tysiące zgłoszeń do kolejnej edycji

  Do jesiennej edycji "Big Brothera" zgłosiło się już niemal 10 tysięcy osób. Tylu Polaków chce powtórzyć sukces Magdy Wójcik.

 • "Big Brother": Uczestnicy jesiennej edycji. Obcokrajowcy, fanatycy, LGBT

  Już w piątek, 13 września, na antenie telewizji TVN7 zadebiutuje druga edycja nowego "Big Brothera". Kim będą uczestnicy programu? Jedną z osób, które jesienią wejdą do domu Wielkiego Brata, poznaliśmy jeszcze pod koniec pierwszej edycji. O pozostałych wybranych do programu opowiedziała nieco Małgorzata Ohme.

 • Startuje "Big Brother 2"!

  ..."Big Brother" wraca do telewizji z drugim sezonem. Nowe odcinki reality show będzie można oglądać w TVN7 już od piątku, 13 września. Fani programu muszą się jednak przygotować na pewne zmiany w jego emisji.

 • "Big Brother": Wiadomo, kto wygra?

  Już w najbliższą niedzielę, 15 grudnia, poznamy zwycięzcę drugiej edycji programu "Big Brother" w TVN7. Głosowanie nadal trwa. Główną nagrodą dla zdobywcy pierwszego miejsca jest 100 tysięcy złotych. Oprócz tego otrzyma on samochód, który właśnie zaprezentowano mieszkańcom domu Wielkiego Brata. Widzowie uważają, że auto wybrano dla konkretnej osoby... "To już wiadomo, kto wygra" - komentują...

 • "Big Brother": Znamy zwycięzcę

  Po trzech miesiącach pierwsza edycja nowego "Big Brothera" dobiegła końca. Po wielu tygodniach walki o pozostanie w domu Wielkiego Brata na polu bitwy pozostały już tylko cztery osoby. Magda Wójcik, Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski i Radosław Palacz walczyli o pierwsze miejsce w "Big Brotherze" i główną wygraną. Każde z nich miało swoich fanów i więcej lub mniej antyfanów. Jednak kto przez trzy...

 • "Big Brother 2". Lista uczestników. To będzie międzynarodowa edycja. "Mój polish katastrofa"

  ..."Big Brother 2" wystartował. Nowi uczestnicy w piątek, 13 września, weszli do domu Wielkiego Brata. Zapowiada się jeszcze barwniej i jeszcze ciekawiej niż w poprzedniej edycji. Uczestnicy to reprezentanci najróżniejszych grup społecznych. Wielu z nich jest z zagranicy.

Wideo na temat: big brother druga edycja